Suitsetamine 683 teemat   743 postitust foorumis

Lisa vastus

ma kohe ei tea kuidas ennast söögist eemal ...

Autor: urin 06.08.08 23:02

ma kohe ei tea kuidas ennast söögist eemal hoida. jälgin korralikult oma arust mida suhu panen aga keha tundub juba praegu suure täis puhutuna. nutu isu on peal, sest eelmine kord, kui suitsu maha jätsin hakkasin nr 40st kandma nr 46 riideid. suur vanaema, kel teksade vrvli ümber vöö jooksis. rinnaalune ja kõht olid ühes tükis. töö ajas samuti närvi ja nii siis uuesti hkkasin tömbama. nüüd kolm päeva uuesti ilma. ei teagi enam. trenni teha ei jõu, füüsiline töö ja õhtuks nagunii suss juba. ujumas ka käia ei saa, polegi kohta kus käia. selline masendus , et kui midagi sobivat endale paika pandud ei saa, siis olen suitsuga sõber. ma ainult ei taha, sest kui suitsu maha jätsin oli juba niipalju võhma ja energiat, mida muidu ei ole.
praegu tunduvad päevad küll kohutavad, sest ärritun kähku ja mõtlen, et kui plaaster ka veel nurka läheb....mis siis veel.
ehk oskab keegi anda toitumisel nõu. hommiku söön krõbinaid ja harva ka putru. siis 2,5 tunni pärast jogurt, üks baked bar ja tee või vesi. õhtul aga soe toit ja siis enam lõppu ei tule. joon kaks liitrit vett aga suu peab ikka koguaeg käima. appiiiiiii-

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada