Suitsetamine 686 teemat   743 postitust foorumis

Lisa vastus

Kas kellelgi on kogemusi plaastritega- ma ...

Autor: pALUN INFOT 01.11.07 10:16

Kas kellelgi on kogemusi plaastritega- ma mõtlen, et kas keegi on teinud läbi 10 nädalase kuuri ja kuidas see toimib? Kas peaks lisaks tarvitama AD-e?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: R.T   14.02.10 10:15

Pakub huvi sama teema.

Kas on kindlasti tarvis läbida 8+2+2 nädalat plaastri ravikuuri? Või võib kasutada plaastreid näiteks nädala ja ülejäänud aja püsida oma põhimõtete najal, et suitsetamisest täielikult võõranduda?

Parimat!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: mar...   14.02.10 18:29

ausalt neid pole vaja. kui siis ainult tahtejõuga sest proovisin ka ise neid nn abinõusid ja pärast vaja veel neist vabaneda.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: 4kuud suitsuta   07.05.10 16:38

mina küll soovitan plaastreid. Endal pidev suitsumehestaaz 25.a. Hetkel 4 kuu täitunud ilma ühegi suitsuta, tahtmine on loomulikult peamine, kuid minule olid esialgu plaastrid ikka väga-väga abiks. Täpselt eelpoolkirjeldatud skeemi ei kasutanud ja täpselt ei mäleta ka kui pikalt erineva kangusega plaatreid kasutasin, alustasin 25 mg-ga, seejärel 15 mg, siis lõikasin 15 mg pooleks ja edasi järelejäänud kasutamata 25 mg-seid lõikasin neljaks. Ühel päeval unustasin kiiruga plaastri panemata, mis meenus mulle alles peale lõunat, seejärel teekis pea koheselt ka soov suitsu järele... Soovist sain tookord üle tahtejõuga ja nii ka järgnevatel kordadel ... Ühesõnaga tegelikult tahan öelda seda, et plaastrid abiks on, aga eelkõige peab TAHTMA loobuda.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: lugeja   10.05.10 14:55

loen aj ei mõista, mis kohal siis plaaastrite abi mängu tuleb. Tegelikult ei ole vahet, kuidas sa nikotiini endale kehasse saad, kas plaastri või suitsu abil. Esimene o nlihtsalt natuke vähem kahjulik. See millest sa vabaneda tahad on nikotiinisõltuvus ja kui sa kasutad plaastreid abivahendina, siis sa lükkad seda aega lihtsalt edasi, mil sa sellega tegelema pead.

Plaastrid ei muuda mahajätmist lihtsamaks, vaid keerulisemaks. Soovitan hoiduda kõigist nikotiini sisaldavatest abivahenditest.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: E   08.12.10 16:28

Mina arvan, et mitte miski ei aita sind, kui sa sellesse ei usu. Kui sa usud, et plaastrid, tabletid vm aitavad, siis need ka aitavad. Ühesõnaga, kõik on kinni tahtejõus!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Savi kõigest...   11.02.11 06:24

See tahtejõu jutt on küll siin lehel paras soga. Kõik on tingitud sõltuvuse suurusest. Suurim soov käib selle liigutuse järele, mitte nikotiini. Nikotiinitaluvus on külgeõpitud, see ei ole looduse poolt kaasaantud omadus. Peale 42-aastast suitsetamiskogemust arvan et nüüd peaks kõik suitsetamisega seotu selge olema. Tahtejõudu oleks tarvis, et sundida ennast prügiämbrit välja viima. Suitsetamiseks, ega loobumiseks seda tarvis ei ole. Piisab, kui kõik enda jaoks korralikult selgeks mõelda. Mina lõpetan tänu üksteise järel eestit tabanud jamadele: masu, hindade tõusud, firma nimemuutus, euro tulek. Poliitikud ütlevad, et masu on läbi - kuhu aga jäi 8 prossa mis palgast ära tõmmati. Ühesõnaga see sitane eesti riik on mu nii paljaks koorinud, et enam endale suitsetamist lubada ei saa. Ongi valik - kas ostan süüa või suitsu. Ja kui see nõme riik veel kuskilt kägistama hakkab, ostan uuesti suitsu, teen mõnuga mõned ära ja lasen kuuli pähe... hetkel ei suitseta.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: yllekas   15.02.11 15:28

Oma praktikast:poeg proovis paar nädalat,kasu ei midagi,ikka suitsetab edasi.Ja tema tüdruksõber proovis ka plaastreid,mõne päeva pärast oli käsi punane ja paistes,nii et läks hädaga arstile,kes keelas plaastrid üldse ära.Parem on vast ilma nendeta suitsust lahti saada,vaja ülitugevat tahtejõudu vaid.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Lala   02.03.11 12:44

Olen proovinud neid plaastreid ja nad aitavad siis kui sa ise usud sellese ja ka loomulikult sa pead seda suitsetamise mahajätmist ikka ise kah tahtma ja kui see on nii siis usu mind sa saad sellega hakkama isegi ilma plaastridetta tahtejõud on siin küige olulisem :) edu!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada