Suitsetamine 683 teemat   743 postitust foorumis

Lisa vastus

Ma olen juba oma neli tundi netis lugenud ...

Autor: Tiinake 18.02.07 04:55

Ma olen juba oma neli tundi netis lugenud erinevaid artikkleid suitsetamise ja selle kahjulikkuse ning mahajätmise kohta.
Lugesin ka siin selle kõik algusest lõpuni läbi. Loomulikult sattusin siia foorumisse sel põhjusel, et tahan ka suitsetamisest loobuda. leian, et siinsed inimesed, kes on viitsinud oma mahajätmislood siia kirja panna, on väga tublid. Mind kindlasti aitab see, kui tean, et on ka teisigi nö kaaskannatajaid. Kõige enam tekitasid hämmastust need õelad tegelased, kes niisama kommenteerivad midagi. Mina eru ei saa, kust nad tulevad ja milleks nad siis üldse kirjutavad, kui suitsetamisest loobumine neid ei huvita. Mina isiklikult ei raiska aega asjadele, mis mind ei huvita...aga see selleks.
Olen 19a ja suitsetanud 6,5 aastat. Ise leian, et see on noore neiu jaoks rõvedalt palju. Viimase paari aasta jooksul olen loobuda püüdnud, kuid maksimaalne saavutus plaastrite abiga on 7 päeva ja ilma oli vist 2,5. Igaljuhul kavatsen loobuda sellest rõvedast tossavast asjast, mis mu välimust, enesetunnet ja võimeid hävitab.
Kavatsen teha seda kohe homsest, plaastrid kapis juba ootavad. Esialgu püüan ilma plaastrita, sest siinsed kirjutised andsid mull jõudu ilma proovida.
Teistele, kes sellega võtlevad soovid julget pealehakkamist :)

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada