Suitsetamine 684 teemat   745 postitust foorumis

Lisa vastus

Lugesin su kirjutisi ja kahju hakkas.Sinuga ...

Autor: Lgp.Margus 34 20.09.06 19:07

Lugesin su kirjutisi ja kahju hakkas.Sinuga on tõsised lood.Uskumatult kaua oled suitsetanud.Umbes 100 X proovinud loobuda.Üle kuu vastu ei pea.Hmm...Miks sa ennast ei armasta?Jah,justnimelt ise ennast (lahkukirjutatult).Selline mõtetu jantimine ei vii kuhugi,ka astmeliselt mitte.Sa ei peaks laskma ennast siin teiste võltsidest lohutussõnadest "uinutada" ja edasi "loobuma".Need lohutajad pole veel isegi oma võidus kindlad.Miskipärast sinu puhul see loobumine ei õnnestu.Miks sa ennast nii meeletult hävitada soovid?
Sa ju saad ometi aru,et selleks,et su loobumine õnnestuks,pead sa midagi teisiti tegema,milleks ennast lõputult korrata ja siis siin samu ridu 1 kuu pärast trükkida?
Absoluutselt mitte keegi ei saa anda sulle jõudu toimetulekuks,ei see virve ega mina ega keegi muu ka mitte.Me kõik võime siin sulle viisakusest kõike paremat soovida,aga sellest pole abi.
Vastused on sinu enda sees.Pead endaga veel kõvasti tööd tegema,muidu pole sul mõtet uuesti proovima hakata,sest see ei õnnestu.
Usu,ma räägin oma kogemustest.Niisama jõuga hambad ristis istumine ja tundide lugemine,et mitu tundi ma juba ilma suitsuta olen olnud,kahju,see ei tööta.
Ära unusta-ainult sa ise saad ennast aidata.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada