Suitsetamine 683 teemat   743 postitust foorumis

Lisa vastus

jah, tuleb tunnistada, et neljas nädal on ...

Autor: janika 28.12.05 16:00

jah, tuleb tunnistada, et neljas nädal on juba soliidne tulemus.
ma olen siin külakolkas kahjuks, siin nõustaja juurde minna nagu eriti ei saa. sestap tuleb omal käel hakkama saada:)
Minu rekord on 4 kuud. Aga no ikka murdusin, vahetasin tollal töökohta no ja närv oli sees sutsu ja nii ma taas nikotiini pulgakese järgi haarasin.
Ka nüüd vist rikub töö taas mu püha yrituse ära, kuna peagi lõpeb puhkus; ja siis põrutan välismaale, kus algab pingeline 3 nädalane üritus. Vaba aega lubati kokku vaid 1,5 päeva. Kardan, et kui mitte nüüd, siis seal ma murdun kindlasti. Lohutuseks vast see, et selles riigis pidi pakk suitsu maksma 60-90 eeku. ehk suudan, aga kui ikka närv mustaks aetakse, no siis ma ei saa ilma olla.
Hetkel jookseb mul 4 päev ilma, ja mul pole yldse raske hetkel. Olen ju kodus, siin on mõnus ja rahulik. päeval pole siin kedagi, keegi ei saa mul kopsu yle maksa ajada. Koristan hoolega, ja otsin iga sugu tegevust. see aitab ja nii ma ei mõtlegi enam suitsule. Kodus pole suits mulle ka nii kõvaks harjumuseks ilmselt.
Kui oli alles 2 päev, otsustasin end ka kohe proovile panna. Läksin õe juurde, kus kogu maja suitsetab va lapsed. Tegime istumise, jõime õltsi, aga ma pidasin vastu. Aga öelda ikka ei julgend, et ma yritan loobuda.
Aga töö juures, ma kardan, ma enam nii vapper pole. Niisiis loobujad, jagage siin kohal oma kogemusi.
Kirjutamine aitab, muidugi oleks parem rääkida, aga no sital ajal käib ka kirjutamine. Nii et tehke julgelt seda. Kurtke!
Mul hakkas küll kohe nagu kergem.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada