Suitsetamine 684 teemat   743 postitust foorumis

Lisa vastus

Jah, see on vana tõde, et kui oled suitsetamise ...

Autor: eduard 22.12.05 10:05

Jah, see on vana tõde, et kui oled suitsetamise maha jätnud, siis mitte üks suits enam. Krooniline suitsetamine on ka haigus nagu alkoholismgi. Ja kui oleme sellesse haigusesse jäänud, siis oleme haiged surmani. Iseasi, kuidas me sellest haigusest ise suudame eemal hoida - üks väike väärastus ja oleme jälle selle haiguse küüsis. Nii nagu kroonilisel alkohoolikul kehtib reegel- mitte üks pits mitte mingit alkoholi, nii ka kroonilisel suitsetajal, mitte üks sigaret. Sellest ühest peabki hoiduma- siis jäävad teised võtmata:)))) Enese üle peab alati iseenda kontroll olema ja siinkohas ei tohi nö ohje lõdvaks lasta.
Peaaegu õnnestus..., kui kaua sa jälle suitsetanud oled? Arvan, et kui nii pikka aega olid ilma suitsuta, suudad sa jälle maha jätta. Igal juhul tasub ära, sest võita on palju. Eelkõige meenuta neid aegu, kui sa ei suitsetanud- just neid positiivseid omadusi, mis suitsetamisest loobumine kaasa tõi:))) Ja rahakotile ka- suitsud lähevad jälle 2-3 krooni pakk kallimaks.
Ise ei ole nüüd 3 nädalat ilma suitsuta olnud ja tunnen, et suudan ilma suitsuta olla küll. Ja viimase paki sigarette ostsin kuu aega tagasi ja olen kokku goidnud 1000.- kroni:)))) See teeb aastas 12 000.- krooni

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada