Suitsetamine 684 teemat   743 postitust foorumis

Lisa vastus

Kui Sind ajas suitsetama mingi sündmus siis ...

Autor: Mina 05.07.05 12:01

Kui Sind ajas suitsetama mingi sündmus siis mind pani just loobuma suitsust emotsionaalne raskus. Olen olnud suitsetaja julgelt oma 10 aastat. Tõeline nauding ja rituaal igapäeva elus.Õhtuti töölt koju tulles,klaasike alkoholi ja suits - minu lemmik osa päevas!
Paraku elu läks abikaasaga lahku ( muide ka abikaasa suitsetab) ja mees hakkas tahtma mind lastest lahutada - selleks,et mulle mitte alimente maksta,eluaset anda,abielu ajal soetatud vara jagada tahtis ta mind hävitada. Otsides koos juristide ja advokaatidega minu vigu,et minult lapsi võtta leidis mees vaid ühe asja- ma joon ja suitsetan. Oi kui raske see oli - niigi närviline ja raske aeg, pidev hirm, et jään kõigest ilma....nii ma siis jätsin paugupealt suitsetamise ja klaasi veini joomise maha. Raske oli,eriti kui see mind rahustas...eks loomulikult poleks keegi minult lapsi võtnud aga see oli hea,et andis tõuke suitsust loobumiseks:-)Tervis on parem ja tunnen end ka paremini,et olen millegagi hakkama saanud!
Noormees kes kurtis,et kopsud valutavad - kopsud ei saa valutada sest kopsudes ei ole närve! Sul võib valutada vahelihas,roided,südamelihased jne..aga mitte kops.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada