Suitsetamine 683 teemat   743 postitust foorumis

Lisa vastus

Nyyd sis juba kolmas kord, mil olen ette ...

Autor: janika 02.07.05 10:53

Nyyd sis juba kolmas kord, mil olen ette võtnud loobumise tee. Esimene kord õnnestus 4 kuuks, teine kord pooleks kuuks. Ja nyyd olen siis vist 20 päeva ilma suitsuta.
Seekord võtsin asja ette plaanipäraselt, s.t koostasin plaani, ning igat puhast päeva dokumenteerisin, panin kirja oma tunded jne. loomulikult ka nikotiiniasendusravi (nätsud-näts üksi ei aita, aga on abiks, kui juba uskuda oma ettevõtmisse).
Nyyd võin öelda kyll, et olen tykiks ajaks puhas. Seda saab teada siis, kui lähed jooma ja jooma just oma vanade semudega, kes kõik suitsu teevad. Kui selle yle elad, on kõik OK.
Alguses tegin ka agaralt sporti, jooksmas käisin...tund aega mõõdukat sörki, ja ma ei muretsenud oma figuuri pärast, sest akkasin ju sööma nagu loom(ka varem olin ma ju niigi suure söömaga). Aga kahjuks on mu parem põlv otsustanud yles ytelda....trepist yles minnes käib niuke krigin läbi, et õudne...ja vahest valutab ka....jooksmisega on ühel pool....selline masendus on peal, et hakka või uuesti suitsu tegema....sest muidu ma lähen ju paksuks....sest mina ei suudaks end kunagi näljutama hakata! Mitte kunagi! Ei mingeid dieete. Ainult sport, ja mulle meeldib joosta. Aga näet, tundub, et saatus on minu vastu.
Mul suitsu isu pole yldse. Suitsuhais on ju rõve, ma ei taha enam tossama hakata. Aga kilod tulevad ja tulevad. Mida siis nyyd teha. Ja ärge rääkige midagi dieedist.....

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada