Suitsetamine 684 teemat   743 postitust foorumis

Lisa vastus

..on minugi põhijooneks, ja vahel lausa totralt ...

Autor: Positiivsus.. 08.09.04 15:14

..on minugi põhijooneks, ja vahel lausa totralt idealistlik ikka veel, aga kõik muu Teie juures on muidugi mind täiesti pihuks ja põrmuks tegev. Mis oleks minul olla kõige selle kõrvale panna?

Kui üldse midagi, siis vaid viimase paari aasta kogemus, et liiga paljud inimesed, eriti aga õigelt teelt hälbinud noored, ei anna ennast virtualsuhtes "kätte" ja lihtsalt kaovad. Neile pole veel selgeks saanud, et elus on ka teiselaadseid suhteid kui õpetaja-õpilane, kasvataja-kasvandik, vangivalvur-vang ja nii edasi. Taoliste noorte puberteet kestab vahel vist aastakümneid.

Just sellepärast võib siinne "tegevus" pakkuda tuge ehk masendunule, aga tõsiste probleemide lahendamine jääb siin Don Quijote tasemele. Ühel hetkel näed, et oled vastamisi isegi mitte tuuleveskiga, vaid lihtsalt tühjusega.

Olen väga hõivatud ega saa kahjuks jätkata seda ülimalt huvitavat vestlust. Kuigi eelnevas jään kindlalt oma seisukohale. Aga Teile soovin siiski jõudu. Igaüks peab oma võitlused ise lõpuni võitlema ning need võitma või kaotama. Head jäämist ja kojupöördumist kilbiga, mina lahkun.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada