Suitsetamine 683 teemat   743 postitust foorumis

Lisa vastus

Tasakaalust väljas on mitu asja: Esiteks ...

Autor: Eelmisele 04.09.04 20:28

Tasakaalust väljas on mitu asja:
Esiteks pole kunagi ei siin ega mujal võimalik olla kõikide meele järgi, nagu ma juba eelmises postituses kirjutasin. Tee. mis tahad, ikka on halvasti, ikka keegi viriseb. Ka inimeste erinev kasvatus ja intelligentsitase paneb neid reageerima ja mõistma asju ja nähtusi täiesti erinevalt.

Teiseks on hirmutav tendents see, kuidas arste peljatakse ning välditakse. Siia foorumisse juletakse küll oma probleemid üles panna, arsti käest aga küsida ei taheta. Mulle näib, et kui keegi annab siin ka väga absurdset ja oskamatut nõu, siis seda ka kuulatakse ja järgitakse. Nutt tuleb peale, et nii vähe hoolitakse oma tervisest.

Kolmandaks ei aita ühtki inimest, eriti aga alaealist kanepisõltlast mingi halisev anonüümne kaastunne ja kaasanutmine. Pigem on vaja tõsist raputamist ja selgekstegemist, mis juhtub, kui kanepi tõmbamist ei jäta. Taolised noored ei ole harjunud nunnutamise ja haletsemisega, neile mõjub ainult karmus ja tõelisus, ainult käsud ja karmid keelud.

Ja kui sina, eelkõneleja leiad, et midagi on siin pahasti, siis kõige selle vältimine on ainult ühe hiirekliki kaugusel. Mida ei näe, seda pole olemas. Maailma ei suuda keegi parandada ega inimesi ümber kasvatada, kõige vähem võivad seda teha anonüümsed foorumid.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada