Suitsetamine 686 teemat   743 postitust foorumis

Lisa vastus

Küllap oli see esimene sõnum kanepiuimas ...

Autor: Kanep 01.09.04 11:50

Küllap oli see esimene sõnum kanepiuimas kirjutatud. Kanep võtab inimese jäädavalt; tekitab pöördumatuid muutusi nii ajus kui isiksuse arengus üldse. Miks seda ilustada?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: kity   28.04.10 01:14

See on nii sinu jaoks. Inimesed on aga erinevad.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: lulli   06.07.10 17:57

jajah,kity,sina arvad,et kui inimesed on erinevad,siis narkootikum mõjub ka kardinaalselt erinevalt!Kahju,et üritad kanepitarbimist õigustada,kas sul endal on probleeme kanepiga?samamoodi "kannavad" alkoholi inimesed erinevalt,kuid lõpptulemus-alkoholism-on kõigil ühesugune!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: sin   24.07.10 14:49

Ma küll ei leia,et kanepi tarbimine negatiivne on,isiksuse arengust nii palju,et siiski kanep mõjub igale inimesele erinevalt ja seetõttu ka isiksuse kulgemist.Miks sa võrdled kanepi tarbimist alkoholismiga ?Teiseks kanepi patoloogiline tarbimine,võib tekitada mingisuguseid muutusi ajus.Kui sa midagi arvustama hakkad,siis äkki teed mõne uuringu ka selle kohta,mitte ei eelarvusta.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: sin   24.07.10 15:27

Kanep on pigem ravimtaim,alkohol seejuures mürk.Võibolla sinusugustel lully tekitab jah selline aine skisofreenilisi nähtusi,et siukest juttu ajad.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: to sin   26.07.10 10:52

Ka mürke on vahest raviks vaja.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: kõts   26.07.10 20:53

Tõsi kuid enamik inimesi kasutavad neid "mürke" päris regulaarselt,mis viibki enese mürgitamiseni,mitte ravimiseni.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: to to sin   04.03.12 13:25

Kanep ei ole mürk, sa imbetsiil.
Kui siin on vähegi arukaid lugejaid, kes inglise keelt mõistavalt, otsige ja vaadake youtube.com-ist kaht filmi: "The Union - The Business Behind Getting High" ja "Run from the Cure"

Kui see Teie suhtumist sellesse taime ei muuda, siis palun väga, jääge ignorantseteks edasi. Uskuge kõike, mida valitsus Teile räägib ja kandke sidet silmade ees edasi.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Ladybyrd24   05.03.12 15:45

Ma ei saa aru inimestest kes ylistavad seda r6vedat taime.Ma olen terve elu saanud ilma mingisuguste kanepite v6i jumal-teab-mis uimastiteta.
Misajast kanep sul ravmtaim on??Mis haigust kyll kanepiga ravitakse?Peavalu?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Ruis   31.05.12 15:59

Kogu jutt kanepi kahjulikusest on demagoogia, mida propageerivad lisaks valitsusele, kellel jäävad saamata maksud (ainuke kahjulik kõrvalmõju muuseas) ja need kes ei ole iialgi kanepit ise proovinud või on esimesel korral ära ehmatanud. Koerad hauguvad ikka, ei ole mõtet selle pärast pead vaevata. Valitsus on aga lumpenile igavesest ajast igavesti taha pannud ja viimane tänab veel selle eest.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: mees   18.03.13 21:49

Olin aastaid pohimõttel seda taime mitte suitsetada ja 23aastaselt sai siis proovitud ühe korra. Ja järgmised 3-4 korda proovisin, et kas ikka tekib mingi teine tunne. Ainsad tunded mis neil 4-5 korral tekkisid olid, et süda pani täiega kiirelt minna ja ausalt mul oli kõik need korrad ilgelt paha olla. Oleksin teisel korral peaaegu kepsu küljepealt välja lasknud ja nüüd enam ei proovi ka. Ise suitsu ja õllemees ka muidu, aga siis olin kaine. Samas sõbral toimib, aga mullle ei sobi ju vist. Võib olla, et keha kaitsemehhanism ei luba ja õigesti teeb:)

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: mees   18.03.13 21:50

Lisaks veel räiged süümapiinad ema ees, sest ta kasvatas mind tegelt hästi:D

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: kaka   28.07.13 23:20

Tarvitasin kanepit regulaarselt kaks aastat. Üsna tihti sai seda kraami tõmmatud ka siis kui olid siga lakku täis. Ja mitte vähe: alati kui tõmbasime, siis iga natukese aja tagant tegime uued mahvid, et tuju üleval hoida ja väsimust peletada kuni lõpuks enam ei jõudnud. Nüüd olen mitu kuud ilma saanud ega tahagi uuesti tegema hakata, sest kanepi kuritarvitamisega käivad kaasas mõningad kõrvalnähud isegi mitu nädalat peale tõmbamist. Sealhulgas lühimälu halvenemine ning uimasus ja väsimus, peavalud. Aasta otsa kestsid nagu mingid hood, kus pea hakkas valutama ning lühimälu kadus. Hakkasin järjest vähem tõmbama kuni jätsin maha. Olid räiged lühimäluhäired, uimasus, peavalud ning selline pidev tunne nagu oleks kuskil unenäos sest reaalsus oli kuidagi "pilvine"- reaalsus, pilt ei olnud enam nii "terav" nagu enne, uimane, nagu päevi magamata. Näiteks käisin metsas seenel ning oli raske otsida väikseid kukeseeni, sest pilt nii-öelda tõkkas. Nüüd olen hakanud taastuma, kuid aasta otsa, tõmbamisest saadik kuni vabanemiseni selle all kannatada on ikka päris hull. Ülikoolis oli raske järjel olla jne. Mõõdukalt võib seda taime tõmmata aga mitte iga päev ega kord nädalas. Pigem eraldage endale aeg vähemalt peale umbes 1-2 kuud. Kui jälgida teisi, nagu näiteks auto remontimisel, siis alati need unusavad ära, kuhu nad on midagi hetk tagasi pannud jne. Tean, inimesed unustavad, kuid kanepi tarvitamine süvendab seda omadust. Samas pilves oleks õiges seltskonnas väga mõnus ning näed ja tajud paljusid asju teisiti ning järgmine päev, hommikul küll veits tõkkab, kuid ülejäänud päev on väga rahulik olla. Selles mõttes on kanep parim antidepressant, kuid jäägem mõõdukaks. Ma ei propageeri ega keela, kuid hoiatan. Sest kui pidevalt üle tõmbad ning maha jätad, siis kulub mingi aeg taastumiseks- "võõrutusaeg", mil kogedki pidevat sellist reaalsuse taju muutumist ning tunned, pidevat õrna pilvesolekut. Olen uurinud väljamaa foorumeid ja artikleid ning ma pole ainuke. Samas see uimasus läheb kokku ka liigse stressi ning depresiooniga. Pidage meeles ning jäägem mõistlikuks, ega ärge eralduge reaalsusest.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada