Suitsetamine 683 teemat   743 postitust foorumis

Lisa vastus

Piin on olla suitsetaja. See on kohe igas ...

Autor: Anne 21.09.01 17:48

Piin on olla suitsetaja. See on kohe igas mõttes jama, millesse üks inimeseloom ennast mässib. Olen olnud nii rumal, et selle tegevuse selgeks õppisin ja et ikka uuesti olen alustanud peale järjekordset pausi.
Mind näiteks ärritab suitsule, kui telekas inimesed suitsetavad. ERITI NAISED. Ja kui nad seda veel ülima mõnuga naudivad. Samas ajab südame pahaks, kui mingi Jõle Naine ekraanil pläru hambus ja ülbe olemisega kaamerasse suitsu puhub. Mõelda vaid, mida me sisse imeme. Lapse pärast ma ei suitseta juba aastaid korteris ega soovi ka et ükski külaline seda teeks. Erandeid siiski on, kui tegu on sellise inimesega, kes tuleb reisilt ja ei oleka suurem asi ilm, et kohe inimest välja ajada.
Palju on tulnud kasuks, kui ei ole kodust väljas olles kohta, kus võiks või sobiks sigaretti läita. Tuleb kasuks ka aja sisustamine sel moel, mis ei sunniks ületöötama, et oleks jälle põhjust n.ö. aega maha võtma hakata. Väga suuresti leian ka toetust teistelt inimestelt. Tänud neile, kuigi tean, et olen uuesti alustamisega ka neile mingil määral pettumuse valmistanud. Pettumusest iseenda suhtes ma üldse ei räägigi. Jätaks õige maha....

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada