Suitsetamine 684 teemat   743 postitust foorumis

Lisa vastus

Kõigepealt kinnitan, et need aruteluleheküljed ...

Autor: Regoryle 26.04.04 19:06

Kõigepealt kinnitan, et need aruteluleheküljed siin on vaatamata teie arvamusele üsnagi juhuslikult ja harva külastatavad kohad. Siin (mitte küll suitsetamise leheküljel) on pikka üleval olnud ahastavaid appikarjeid, millele mitte keegi pole vastanud. Kas ei osata, ei viitsita, ei taheta vastutust võtta. Mina olen seda julgenud teha, aga ka väga raske südamega, sest tõelist abi peaksid andma professionaalsed nõustajad. Olengi püüdnud suunata abiotsijad õigesse kohta ehk arstide poolele.
Tõelist abi vajajad siia lehekülgedele naljalt ei tule, ehk nagu te ise ütlete - Oma kogemustest võin öelda,et tasuta saadust ei peeta lugu. Seda lauset võib keerata ja väänata suvaliselt igas suunas - näiteks teie küll peate lugu võimalusest saada kasu tasuta reklaamist (või vähemalt loodate kasu saada)!
Aga üldse on see jutuajamine mõttetu, sest mina olen teist nähtavasti vähemalt inimpõlve võrra vanem ja päris kindlasti ka vähemalt selle võrra rohkem elu näinud ja sellest õppinud. "Maali" ei tähenda, et ma oleksin külatädi, nii et ärge selle aliase lõksu minge! Ärge mängige õilsat aitajat, seda te ei ole. Te olete ärimees ja kui teil on veidigi au- ja häbitunnet, siis te enam siia portaali halastajat samaariameest mängima tulge. Ja kui te üritate veelkord soma õigsust ja omakasupüüdmatust tõestada, siis olge lahke, ainult et mina teile enam ei vasta.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada