Suitsetamine 683 teemat   743 postitust foorumis

Lisa vastus

23 päeva olen üle elanud ja mitte kergemaks ei läh

Autor: maarike 06.02.10 21:43

Miks nii? Esimestel päevadel oli siht mitte suitsu teha ja suitsule mõtlemine oli paratamatus. Oli teada, et see saab raske olema. Nüüd, kolmandal nädalal, mõtlen suitsule küll vähe. Hommikul ei tõuse mõttega, et pissile ja siis kohe suitsema, aga kui see isu peale tuleb, on see rängem ja julmem, kui esimestel päevadel. Seda on raske kirjeldada. Aga lihtsam on põruda kohe alguses, kui nt juba neljandal kuul. Mida rohkem aega puhas, seda valusam lend on. Ja vot see ajabki mind närvi. Ma ei taha suitsetama hakata uuesti, ent masendab mõte, et ma ei saa enam kunagi suitsu teha...puhta südametunnistusega.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Maarikesega sama seis   06.02.10 21:43

Mul on sama, ma olen oma 51-l päeval nüüdseks. Ja oi kui valus on, kui peaks kukkuma. Ma olen juba oma 5-l katsel. Ma tean. 4 kuud on rekord.
Esimine nädal oled ülimotiveeritud, aga edaspidi hakkad kartma just seda põrumist: tahe hakkab nõrgenema. Ma mõtlen vahest, et hakkaks uuesti suitsu tegema ja hirmutab see mõte, et ma ei tee enam kunagi yhtegi suitsu. See tundub õudne ja samas meelierutav; saaks ma ometi endast võitu. Ma usun, et kui aasta ilma olnud, siis ehk võib pidada end mittesuitsetajaks, aga ka siis võib tulla neid momente, et kisuks nyyd 1 suitsu...preemiaks.
Eelmistel katsetel sai otsustavaks momendiks või ytleme otse: vabanduseks kaalu tõus...püksinööp ei läinud enam kinni ja ma panin kohe pläru ette. Ma muutusin närviliseks, sest ei tahtnud jämedaks minna, aga samas ei tahtnud ka suitsetama hakata...no ja see mõtlemine suitsule vs toidule ajas hulluks....
Oh, raske on kirjeldada seda teed.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada