Suhted & seks 1 070 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

valu urineerimisel

Autor: abipalve 06.02.10 21:08

Kirjutan oma nukra loo lootuses, et keegi suudab hea nõu anda kuidas edasi minna kuna endal hakkab mõistus otsa saama.
Lugu algas sügisel kui tundsin imeliku valu urineerimisel samad sümtomid tekkisid ka mu tüdrukul. Umbes samal ajal jäin ka mädasesse angiini mida mul pole olnud kümme aastat nii tugevalt, et 2 nädalat oli 39-40 vahel palavik kaotasin 8kg kuna midagi süüa ei saanud ja prooviti 2 sorti antibiootikume mis ei mõjunud... lõpuks õnnestus angiin maarohtudega ja joodiga kontrolli alla saada.
Tüdruk tema läks arsti juurde määrati mingid põletikuvastased rohud. Mina läksin meestearsti juurde ja tegin kõikvõimalikud testid suguhaiguste poole pealt testid (enamlevinud suguhaigused) tulid vastuseks negatiivsed. Küll oli aga põletiku nähud Uretra järgi. Ok määrati põieteed, ja põletikuvastased. Kuna imuunusus oli tänu antibiootikumidele madal siis ilmnes genitaalherpese nähud. Mille peale jagati tsinkseleeni ja muid tervist turgutavaid ravimeid. Vaegused käisid aga edasi mõni päev rohkem mõni päev vähem tuntavalt. Läksin järgmise meestearsti juurde kes tegi veel uuringuid ja avastas streptococcus bakteri mis võib olla põletiku põhjustaja. Hästi võtsin selle peale määratud antibiootikume 2 nädalat kuid midagi ikka vahegused. Lõpuks soovitati naisel asja edasi uurida ming avastati klamüüdia. Võtsime mõlemad nüüd kokku lepitud antibiootikume mina veel kahte sorti (Doxitin ja Taravid) kuid kui kordustesti tegema läksin kuu aja pärast oli tüdrukul ok mul ikka klamüüdia. Tehti veel teste ja nüüd avastati mul ka tripper lõpuks. Määrati uuesti antibiootikum (sumamed 500mg) mis pidi nii klamüüdia ja tripperi vastu olema. Võtsin ära aga nähud (valulikkus ja imelik eritis on endiselt alles ning kõik mis antibiootikumide võtmises on on nõrk immuunsus mis põhjustab herpese sagedasi lööveid.
Positiivne see, et eesnäärme pilt näitas, et kõik ok eesnäärmega.
Selline lugu siis äkki keegi osaks öelda mida sellises olukorras teha? Teoorias tean, et lahti tuleb saada klamüüdiast ja tripperist, et siis imuunsust tõsta ja herpesega võidelda. Samas ei taha enam antibiootkume võtta lugesin kokku olen neid võtnud 8 kuuga 7 korda erinevaid. Mulle tundub, et organism lihtsalt ei omasta neid. Kas suguhaiguste vastu saab võideladaka mõnel muud meetodil ilma antibiootikumideta? Ja mida soovitada minu olukorras?
Lahendust lootma jäädes.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada