Suhted & seks 1 070 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

tahaks kohutavalt oma tüdrukule keelekat teha

Autor: Ott 06.02.10 21:14

nimelt mure selline, et tahaks kohutavalt oma tüdrukule keelekat teha, sest lihtsalt ühtemoodi seximine on mid ära tüütand ja tahaks midagi uut ja põnevat proovida, aga ise on ta täiesti rahul sexiga mida me siiani koguaeg teinud oleme... aga ma ei kujuta ette kuidas ta sellele reageeriks ja äkki paneks see isegi põntsu meie suhtele:(....ta lihtsalt on mul selline hästi haritud, korralik ja jõukast perekonnast!
ise olen 19 ja tüdruk 17 ning koos oleme olnud juba pea-aegu aastakese, vahekorras oleme paarkorda nädalas ja suhe on muidu tubens-tobens;)

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Ott   06.02.10 21:15

tahtsin veel seda lisada, et äkki ta paeb seda haiglaseks ja rõvedaks....
....sest ausaltöeldes ei kujuta mina ka seda ette kuidas mult oma tüdruk suhu võtaks....
Palun andke abi ja rääkige oma kogemustest!!!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: vastuseks Otile   06.02.10 21:15

Küpse naisena soovitaksin, et ära kiirusta, kuna see võib teie suhtele lõpu teha. Noored kogenematud tüdrukud küpsevad selliseks kaugelearenenud seksiks alles väga pikas ja turvalises suhtes, millega liitub tingimata ka armastus ja turvatunne. Tavaliselt on naine sellisteks ekstreemsusteks valmis alles 30-selt. Muidugi võib ta sellega nõustuda ka varem, siis aga tavaliselt poolvägisi ja soovides oma kaaslasele rõõmu teha. Sisemiselt valmis ta selleks aga pole. Naise areng lihtsalt on selline, hoopis aeglasem ja paljuski teistsugune kui mehel. Ka on tema tundemaailm ja seksuaalsed vajadused hoopis erinevad. Noor tüdruk vajab õrnust, silitamist ja kaisutamist ja suudlemist. Karmid seksimängud ehmatavad teda ja tõukavad eemale. Kõik see kehtib niisuguste tüdrukute kohta, keda vanasti kutsuti korralikeks.
Muidugi leiad sa kergesti kümnete viisi varakult seksiga tegelema hakanud tüdrukuid, kes täidavad meelsasti kõik su julgemadki seksuaalfantaasiad. Vali ise, mida või keda sa vajad, kas armastust ja püsisuhet või põnevat seksi.
Mulle igatahes näib, et see, mida sa oma tüdruku vastu tunned, ei ole suur armastus. Kui oleks nii, siis ei otsiks sa vast juba nii kiiresti vaheldust ja oleksid õnnelik ka üsna tavalisel viisil seksides.
Mõtle hästi järele ja talita siis oma parima äranägemise järgi.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Otile   06.02.10 21:15

Ka naisterahvana soovitaks Sul küsida oma tüdrukult ääri- veeri, kas ta tahab seda. Ilusasti küsida ju võib. Kui ta ehmub, rahusta ta maha ja ära seda teemat enam puuduta. Austa oma tüdruku soove, kui Sa tahad, et te veel kaua koos oleksite.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Otile   06.02.10 21:15

Sa vist lootsid meeste kogemustest kuulda, aga tegelikult ongi parem, kui vastavad naised. Sa lihtsalt ei kujuta ette, k u i suur vahe on naise ja mehe suhtumisel kõigesse, eriti aga seksi ja armastusse.
Otsi kusagilt raamat "Mehed on Marsilt ja naised Veenuselt". Kui selle läbi loed ja loetust toibud, hakkad maailmast, enesest ja naistest paremini aru saama. Aga seda on tõesti vaja, et vähem naistele haiget teha ja ka ise vähem pettumusi kogeda. Edu sulle maailma avastamisel.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Sam   06.02.10 21:16

Minul hetkel kindel partner, keda austan ja armastan (minu esimene ise olen 24).
Arusaamatuks jäi mida naised pidasid jõhkraks, keelakat ? Kõige lihtsam on seda jutu sees kysida. Uurides yksteiselt mis kellegile meeldib, kui järgneb krimass no siis tead. Samas on siin see oht, et ta ei tea mis tunne see on (ja pelgab sul lubada seda teha). Ning ei kujuta ette millest ilma jääb. Ole mureta kui sa seda talle ästi teed siis ta tahab seda kindlasti veel. Ok see on psyholoogiline pool...
Praktiline pool on selline, kui te koguaeg yhes asendis seda teete ei kujuta ette kuida te seda aasta otsa olete teind:P. Isiklik kogemus on mul ainult ühe naisega, algul talle väga ei meeldin kui ma teda altpoolt suudlesin ja ta tõmbas mu pea ära. Samas ma ikka vahel tema keha suudeldes puudutasin, mööda minnes tema suudlesin ka genitaale ning mingi peale ta harjus [ning talle akkas meeldima mis ma seal teen :P :) ].
Vaata siin tegelt ilmselt tuleb mäng ka usaldus ja yksteise kehadega harjumine. Kui te võite rahulikult voodis paljalt lebada ja üksteist siltada ja mängida teineteisega. Siis ma arvan, et tal pole keelaka vastu midagi (harjub maingi ajaga). Kui teie seks on on teki al ära võetud riided ja kiirelt teinetise vastu hõõrumine, naine all mees peal siis on muidugi raskem ja peab leidma taktitunnet et asja muuta. Alati pea meeles, Et selliseid asju peab proovima vaikselt ja ettevaatlikult(taktitundeliselt). Sulle võib tunduda, et teisele meeldib, kuid temal võib olla ebameeldiv. Sellepärast võib ka vaikselt uurida peale vahekorda, et mis emotsioonid tekkisid. Niimodi arutades ja üksteist tundma õppides võib asju vaikselt proovida. Eks vahel ikka kogematta tehakse teineteisele haiget, pea asi, et see pole robustne ja jõuga siis õpitakse vigadest ja neid enam ei juhtu. Paraneb sekselu kvaliteet, ning teie enda suhegi.

Omast kogemusest võin öelda, et on ikka vahel mingites imelikes asendites yksteisele haiget tehtu kogemata ja enam neid väga ei praktiseeri. Kui jagub mõistvat suhtumist ja rahulikku meelt mitte rabistada siis võimalusi on tohutult oma kallimale rõõmu teha.

Rõhutan veel rahulikult ja ettevaatlikult sest tegemist on väga õrnade kohtadega, kiirustamine on siin alati kahjuks. Ja kui midagi esmakordselt proovid võid kysida kohe et kuida parneril on, et ega valus ei ole või midagi kui meeldib siis võid eksperimenteerida edasi kui ei meeldi jätke katki(osade pratnerite puhul muidugi ei tule kõne allagi sellisest asjast rääkimine kahjuks) . Mingi aja pärast võib jälle midagi uut ju proovida. Kui alustad eksperimenteerimisega ning leiad mõne väga mõnusa koha siis ei tahag enam oma otsinguid pooleli jätta ;) Mina isiklikult olen alati oma tydruksõbraga nendel teemadel vabalt rääkin ning uurin et kuida ja mis ... (e on tekkind tugev usaldus (ta teab lausa sygaval hinges et ma ei teeks talle kunagi meelega haiget)

Samas olen kogenud et teinekord tahadki lihtsalt panna!!! Ei midagi muud ei mingit keerulist värkki, et taha ja maha, ning kõik. Teinekord lihtsalt vedeleks tunde armasmaga voodis ja silitaks teda ja sööks viinamarju ning vaikselt lobisedes ja hullates veedaks aega:) Ja vahel siis seksiks.mingi aja tagant kui kirg juba väga yles köetud.

Lõpetuseks oma pikale mulale ytlen seda... : naised on täpselt samasugused nagui mehed tydinevad yhest asendist. Nad lihtsalkt ei taha seda tunnistada, kui vajutada õigetele nuppudel siis tulevad nad sinuga kaasa sellele võrratule teekonnale ega kahetse et tulid :)

Tekst sai kyl väga pikk saamas, sai vist teemat iga kandi pealt veidi puudutatud :P mõistvat suhtumist rahvas see on meie elu alus, jõuga ei tee midagi (jõuga võib ainult sydamied purtustada)Sam.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Otile ja Samile   06.02.10 21:16

Enamik naisi, ka väga kogenuid, peab kõige vähem vastuvõetavaks oraalseksi ehk suuseksi, kui naine peab seda mehele tegema. Naiele endale ei paku see ju mingit naudingut, peale selle on võrdlemisi ebameeldiv veel ka asja hügieeniline külg. Meie mehed ei pese ennast mitu korda päevas nagu seda tehakse läänemaailmas ega vaheta ka kuigi tihedasti pesu.
Just suuseks peaks jääma kõige viimaseks, mis kaua koosellanud paari puhul proovimisele tuleb.
Ja ärge unustage, mehed, et naised ja mehed ei ole kaugeltki samasugused. Kui tüdruk armastab, siis ta lihsalt lepib paljuga ja valetav, et talle meeldib, peaasi, et ta armastatu oleks rahul.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Otile ja Samile   06.02.10 21:16

Enamik naisi, ka väga kogenuid, peab kõige vähem vastuvõetavaks oraalseksi ehk suuseksi, kui naine peab seda mehele tegema. Naiele endale ei paku see ju mingit naudingut, peale selle on võrdlemisi ebameeldiv veel ka asja hügieeniline külg. Meie mehed ei pese ennast mitu korda päevas nagu seda tehakse läänemaailmas ega vaheta ka kuigi tihedasti pesu.
Just suuseks peaks jääma kõige viimaseks, mis kaua koosellanud paari puhul proovimisele tuleb.
Ja ärge unustage, mehed, et naised ja mehed ei ole kaugeltki samasugused. Kui tüdruk armastab, siis ta lihsalt lepib paljuga ja valetav, et talle meeldib, peaasi, et ta armastatu oleks rahul.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: reti   30.04.10 20:42

hahah.. ma ei suuda uskuda, kui naljakaid seisukohti siin esitatakse.
Esiteks, noormees, naised ei erine meestest sugugi nii palju, v.a. ajupesu, mille kohaselt noor tüdruk oleks justkui kohustatud seksi räpaseks asjaks pidama. Kui sellest ajupesust üle saate on kõik norm.
Teiseks, alati on hea nõks seksist RÄÄKIDA. Sinu partner peaks sinu jaoks ju kõige lähedasem inimene olema, kuidas siis nii, et te ei RÄÄGI omavahel? Seksist? Miks sa siia sellist küsimust tuled esitama? Sa tüdrukult oled küsinud, kas talle keelekas meeldib üldse?

Kolmandas reegel on väga lihtne. Kõiki uus asju, mida sa tahad oma naise peal katsetada, pead olema nõus ka enda peal tegema lasta. Niisiis, kui sina tahad, et tüdruk sul suhu võtaks, pead ise olema valmis keelekat tegema, kui sina tahad ise tüdrukul suhu võtta, pead olema valmis ka endale sama teha laskma, kui aga jutt läheb juba anaali peale, siis, kuni sa ise ei ole valmis endale midagi pärakusse toppida laskma, ei maksaks sul selleks ka tüdrukut sundida. Seksis kehtib võrdsus. Mõlemal on võrdsed õigused ettepanekuid teha ja mõlemal on võrdsed õigused keelduda.
Ahjaa, "ei" tähendabki sellistel puhkudel "ei" ja seda tuleb aktsepteerida. Nii lihtne asi ongi!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: nomaitea   04.06.10 17:28

keelekat teevad ainult peded.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: naine   20.11.10 21:30

hea keelekas on alati omal kohal. Tähtis on seda teha piisava survega, et poleks kõdi, ja samas mitte liiga tugevalt, et poleks ebameeldiv. Küsi oma türdrukult, mis talle meeldib, ka vahekorra ajal. Ikka õrnalt ja siiralt, teda julgustades ja ka enda rahulolu sobivalt väljendades. Kuidas teile meeldib, saab ju kokku leppida. Ringilaadsed liigutused keeleotsaga kliitoril on erutavad. samuti pikad lakkuvad tõmbed keeleseljaga üle terve väikeste häbemokkade on väga erutavad. Kui sooviksid keelekat teha, on oluline, et ta julgeks väljendada seda, mis talle meeldib. Siinkohas avaldubki sinu tarkus mehena, kas suudad teda panna end piisavalt mugavalt end tundma sinuga, et ta piisavalt lõdvestuks ja suudaks nautida kogetavat. Kui see juhtub, on edu garanteeritud. Alguses suudle ja hellita ta reite sisekülgi, kõhtu, silita ta tuharaid, tee talle massashi. ühesõnaga uuri välja, mis talle meeldib, ütle et tahad talle naudingut pakkuda, sest see pakub sulle rahuldust. See on võti seksi juures, et tahetakse partnerit rahuldada, mitte ise ainult rahudust saada. selles osas pole naised ja mehed erinevad.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: ära pelga   11.12.10 18:04

Kuigi kahtlustan, et vahepeal on Ott juba vastused leidnud, tahaksin siiki ka üht-teist lisada.

Nimelt - naisena ei kujuta ma enam seksi ilma keelekata väga ettegi. Kui oled koos inimesega, kes on väga lähedane, pole tegelikult üldse küsimustki, kas võib puudutada...sest loomulikult võib. Lähedus on selle kõige aluseks. Ja loomulikult puhtus. Enne seksi on mõnus koos (või ka eraldi, kuidas keegi) dušši alt läbi hüpata.
Kreemi või midagi võib siis juba pärast määrida... ;)

Kui suhe on alles algusjärgus ja mõlemad väga noored, siis...on teineteise tundmaõppimine ja rääkimine (mistahes teemadel) elementaarne. Õigupoolest eeldaks, et sellest kõik algabki... Üheöösuhted sakivad täiega, sest emotsionaalses plaanis ei paku see üldjuhul eriti midagi. Paljud lihtsalt ei usu seda.
Kui üheöösuhtest aga kasvab välja püsiv paarisuhe, siis muidugi on tagasi vaadates asjad pisut teised...aga see pole enam tänane teema. ;)

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Poiss   20.12.10 00:59

No proovi, alguses mine õrnalt, silita kätega tema jalgu, ära torma. Siis suudle ta kaela ja selga. Õrnalt suudle ja katsu ta rindu ja liigu edasi kõhu piirkonda. Kui kuuled kuskil meeldivaid hääli oma neiult suudle, silita teda uuesti sealt samast kohast. Mine vaiskelt alla poole, suudle ta jalgu. Lase käsi üle ta mokkade ja hellita ta teda. Kui tunned et tüdruk hoos mine lähemale suuga ja algul tee seda läbi püksikute näppute ja huultega. Kui tüdruk ei näita välja pahameelt sikuta tükk tüki haaval ta püksikud jalast ja asu vaikselt asja kallale. Ära tekita tunnet et sul oleks ebameeldiv seda teha. Alusta õrnalt keelega ja otsi ta magusamaid punkte. Kui oled leidnud mõne mõnusama koha jätka selle hellitamist. Ära näppe kuhugi sisse pista, vaid hõõru nendega õrnalt kliitori piirkonda. Ise olen saanud hakkama 3 korda keelekaga, see on hea eelmänguks ja usu mind, see tasub vaeva ära. Tüdruk pärast lihtsalt karjub ja ega endalgi paha pole olla :D

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: ot   27.01.11 22:28

mina arvan seda nii et seda asja tuleks enne vahekorda oma ette rääkita et kas ta oleks sellega nõus kuna eks kõik uus asi on ja tundub jube aga kui ta pole nõus siis võid ju võid küsida kas ta isegi proovida ei taha
üld juhul on tütruk suga kõike proovima kui ta sind usaldab 100 protsenti ehk ta võib karta et sa räägid seda kellegile edasi või naerat tema üle pärast taga selja need asjad tuleb selgeks rääkida ja ma usun kui see on tehtud siis ta on nõus süga ükskõik mis proovima. see on minu kui naise soovitus selle koha pealt

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: tan   26.04.11 14:03

Piisab kui esimene kord sinna suudlus anda ja sellest rääkida aga mitte seekord teha. Tüdruk on endale järgmiseks korraks kõik selgeks mõelnud ning võib juba ise küsida.
Kui vastupidist soovid, käi enne kraani alt läbi.
Ei nõustu väitega, et teine pool ei saa sellesarnast tehes midagi. Seksi jõuks on ju saamine ja samamoodi on see teinekord andmine kuhu iganes, nähes, et teine sellest rahuldub.
Aga üldiselt on ekstreemsus, jah, juba nendeks aegadeks kui kumbki tavalisest seksist enam lõbu ei tunne ning sidet oleks vaja värskendada. Samm-sammult ja mida hiljem, seda parem.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Otile... ;)   25.11.12 19:02

Olen 23 ja mäletan vägagi hästi oma esimest korda kui mulle tehti...
Selle kogemusena ütlen sulle, et ära karda ....
Olen sinu kirjelduse järgi väga sarnane su neiuga ja ma ise arvan et see meeldib talle..
Kõige lihtsam viis teada saada on ...Käige mõlemad pesus värskelt....Et alt ilusti kõik puhas oleks v olge koos pesus...Suudle õrnalt ta kõhtu liikudes allapoole ja vaata kuidas ta reageerib...Kui laseb siis mine lõpuni välja kui ei siis liigu üles tagasi...
Aga mina arvan et talle see meeldib....Ja ole mega õrn ja aeglane..Muidu ehmatab kindlasti ära ;) Edu!!!!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada