Suhted & seks 1 070 teemat   1 331 postitust foorumis

Lisa vastus

Seksi vürtsitamine

Autor: vürts 17.06.16 17:50

Tean, et antud probleemist on siin ka juba kirjutatud, kuid küsin natukene teistmoodi. Nimelt :

Olen ka üks neist naistest, kellel on seksiisu suhteliselt ära kadunud. Olen 21-aastane ning oma praeguse mehega koos olnud 4 aastat. Kui päris aus olla, siis juba umbes paar aastat tagasi hakkas selline asi peale, et temal oli suur tung, aga minul väga ei olnud ja nii ma lasin tal lihtsalt oma töö ära teha ja kõik.. Ise miskit ei saanud/tahtnud.

Samas, on olukordi, kus ma olen õhtul totaalselt "kiimas".. Ka mees on siis väga õnnelik ning eelmängu ajal on kõik väga super ning ka siis kui mees esimesed korrad sisse lükkab on väga mõnus. Aga siis üks hetk vajub minu jaoks kõik ära. Me oleme proovinud väga palju erinevaid poose, kuid miski ei ole selline, et me saaks lõpetada nii, et ka mina olen totaalselt rahuldatud.

Kuidas lisada veel voodielule vürtsi ning oskab äkki keegi soovitada veel mingeid poose, mis just naise jaoks eriti head ning mida peaks mees tegema, et mind rohkem erutada?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Naine   27.06.16 14:29

Põhjuseks võib naistel olla ka stress, masendus või suur pinge. Ehk on elus vaja teha teatuid muudatusi, väga hästi aitab ka sport 2-3x nädalas et seksiisu tõsta, samuti ka rutiin ei ole hea. Rohkem ühiseid ettevõtmisi vaja teha, koos minna välja, restorani kinno ükskõik kuhu, küll ss seksiisu ka tagasi tuleb.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada