Suhted & seks 1 070 teemat   1 331 postitust foorumis

Lisa vastus

seksi isu puudub

Autor: angelmari 06.02.10 21:08

Tere!! Ma nüüd ei tea kas kirjutan õigesse kohta, aga loodan.
Mure on mul suhteliselt palju esinev nagu ma näen siin lugedes. Aga siiski, väga suur probleem minu jaoks, sest see ajab mind ennast hulluks ja mehe samuti. Sel süül tegime hetkelise pausi oma suhtesse et leiaksin mingi lahenduse enda probleemile.
Probleem on siis selline et seksi isu puudub.
Võimalik et see on tingitud sellest et ma ei saa eriti kergelt orgasmi seksi ajal. Ja ka see on mõistatus minule, sest varem pole mul sellega probleeme olnud.
Ühesõnaga seksi isu puudub ja mees arvab et ei taha teda ja muutub sõnadega vahest väga kurjaks selle probleemi tõttu, mis omakorda tekitab minus veel suuremat paanikat. Aga alustan siis sellest et varem pole sellega probleeme olnud. Olen 21 aastane ja elanud suhteliselt aktiivset elu(seksuaalselt) võrreldes teisi enda vanuseid olen ka väga palju katsetanud. Aga sellest ei hakka siin rääkima. Seksuaalne olen oma 15 eluaastast ehk siis 6 aastat nüüdseks. Nii järgmine asi ... masturbeerin jahh! Ja suhteliselt algusest peale olen sellega ka tegelenud vaikselt ja probleeme pole sellega :D
Nii tervis on ka korras, vähemasti arst on nii öelnud.
Aga kardan miskipärast üht, et asi on mul raskelt psühholoogiline. Olen viimase 1,5 aastaga palju läbi elanud ( olin 2 aastat õnnelikult kihlatud aga tuli lahkuminek, elukoha muutus, uued elutingimused, vägivald) ja miskipärast tulevad alles nüüd mulle ka 6 aasta tagused hirmsad sündmused meelde seoses seksiga. Minu küsimus oleks siis selline et kas ma suudaksin end ise ka kuidagi aidata näiteks mingite teatud vitamiinide või siis toidulisanditega (peale selle et peaksin nõustaja juurde minema). Sest mitte kuidagi ei taha kogeda taas seda mida kogesin mõni aeg tagasi(eelpool mainitu) ja ei taha kaotada inimest keda armastan, lihtsalt seepärast et pole seksiisu ja inimene arvab et ei hooli/taha teda. Palun abi, sest olen tõsiselt meeleheitel...

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: vastuseks   06.02.10 21:09

kas sa rasestumisvastaseid tablette võtad? Sest kui võtad ja oma seksiisu ja orgasmi tagasi tahad saada, siis pead kahjuks lõpetama. Paraku on nii, et mõned naised kahte head asja korraga ei saa (pillid+suurepärane seks). Mul oli sama asi, et tablettidega kadus seksiisu ja mitte ühtegi orgasmi. Aga see on kõigest üks variant, äkki on abi......

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Mar   29.06.10 21:28

Täitsa lõpp, mul täpselt sama probleem. Mees ka juba kuri vahest ja arvab et ma ei taha teda jne. Siis peab vist laskma teised beebipillid kirjutada!?. Siis on tal kohutav probleem sellega, et naine igakord orgasmi ei saa aga naistel see värk veits teistmoodi ju, naised ei saagi igakord orgasmi ju, või saavad!?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: mai   13.10.10 16:59

nõustun "vastuseks" kirjutajaga 100%

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: mari   13.10.10 17:04

jeanine tabletid on vähendanud seksiisu, ma ei tea, kuidas on teiste tbl-ga.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: riika   23.11.10 20:58

mina v6tan ka pille belara ja ka seksi isu ei ole enam:(

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Kai   13.12.10 13:21

Mina ei võta ega ole kunagi võtnud antibeebipille. Viimase kolme aastaga on ometi seksiisu täiesti kadunud. Olen 33. Kas keha arvab, et järglasteks liiga vana ja siitmaalt seksiga lõpp?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Mees   20.12.10 01:05

1. Rääkige sellest oma meestele
2. Tehke enda sekselu põnevamakas

1 naine 10 nest naisest saab seksi ajal orgasmi. Seda sellel põhjusel et puudub enamasti piisav eelmäng jne.
Proovige uuesti, rääkige mehele kus teile meeldib ja mis asi. Muidu 17 ise, aga see on meestsoost isikutele loomulik.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: naine28   17.10.11 17:43

Mina kasutan Femodeni beebipille.ja mure on sama.seksiisu kadunud.ja mees pahane et miks ma ei taha.aga kas võib tõesti aidata see et vahetada pille.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: naine20   12.06.12 22:17

minul sama probleem et seksiisu kadunud, ja sellega seoses ka mehega probleemid .
Kas mingisuguste ravimite moel ei ole abi võimalik?????

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Tasa   15.05.14 11:09

Naised kallid,
kõik algab meil lapsepõlvest,suhetest meie vanematega,edasine noorus-kellega oleme suhelnud jne. Võim pakkuda Teile rännakut nii füüsiliselt kui vaimses mõõtmes milleks kulub kaks päeva looduses ja praktikaid tehes. Saan olla abiks ja toeks. Tänades

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Tibukene007   16.01.16 23:53

Mina kasutasin ka beebipille ja isegi proovisin erineva nimega ja need kõik tapsid seksiisu ära. Täiesti SUUR NULL oli seksi koha pealt. Ja unustasin need pillid ära ja jätsin täiesti välja ja hakkasin nautima suurepärast naudingut edasi. Ja me oleme nii seksinud, et mees tunneb ära, et kui hakkab tulema, siis ennem tõmbab välja ja siis on lasknud kõhu peale või salvrätid kohe appi võtnud :D :D :D Aga nüüd oleme piisavalt kaua koos olnud, et otsustasime pisikest peret hakkata looma ja saime ka selle teostatud.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: sama probleem   04.06.16 12:38

Minul sama probleem, olen alles 17 a, süütuse kaotasin 15 aastasena oma praegusele partnerile. Seksiisu täiesti kadunud, suudan ainult fantaseerida ja erootilisi unenägusid näha. Ma saan unes isegi orgasme, täiesti reaalseid häid tugevaid orgasme, arvan, et asi on mul mõistuses kinni, kuna keha anub mingigi seksuaalsuse järele. Ma võin poissi rahuldada, kuid ma ei taha, et ta mind rahuldaks, siuke tunne nagu kõik kohad on juba nii ära katsutud, et võimatu mind erutada. Ma olen täiesti abitu ja ei oska kuskile pöörduda ka. Võtsin ka beebilille Gesytil 1.5 aastat, kuid lõpetasin nende võtmise 3 kuud tagasi, lootes, et seksiisu tuleb tagasi, aga ei, ei tulnud.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada