Suhted & seks 1 070 teemat   1 335 postitust foorumis

Autor: Naine hoiab omaette 17.03.15 21:40

Tere,

Olen oma elukaaslasega 35 (mina ka 35) koos elanud umbes 5.a, ning meil sündis pool aastat tagasi ühine laps. Elukaaslane on lapsega kodus ning kasvatab last üsna heade kommete järgi ning selles osas mul talle midagi ette heita pole. Pean ennast korralikuks ja hoolivaks meheks, kelle on töö ning ei käi kuskil hulkumas. Viimasel ajal ca 4 kuud on minu elukaaslane muutunud kuidagi eemalehoidvaks, see puudutab meie omavahelist suhet. Saan täiesti aru, et ta on väsinud päevastest töödest ja lapse kasvatamisest, kuid mulle tundub,et ta distantsieerub ennast minust teadlikult ning loob meie vahele seina. Samamoodi on hakanud kaduma meie elust ka füüsiline lähedus, magame eraldi tekkide all ning kõik tundub selline nn ametlik viisakus. Samamoodi on ka naine kõrvale hoidma hakanud seksist, mis siiamaani ka peale sünnitust on olnud täitsa hea mõlemale. Olen selle asja üle mõelnud ja ei suuda aru saada, mis toimub ma koju tulles tegelen lastega abistan aitan naist, kui tema hoiab minuga distantsi. Kui olen proovinud probleemist rääkima hakata blokeerib ta seda otskohe väites pole vaja sellest rääkida, miks maseda üles võtta tahan jne. Olen olnud suur skeptik igasuguste kõrvaliste nõuanne ja abi pärast kui nüüd tundub, et oleks siiski seda vaja. Kummaline on minna kurtma enda või naise vanematele või tema õele vennale. Kuna arvan, et kõrvalt paistab meie suhe toimivat väga hästi ning kui ma hakkaks talitama oma naise soovi järgi mida viimasel ajal olen kuulnud ta suust,-et ma ta elust kaoks- siis kukutaks vist p....li. Arusaamatuks jääb, mis on juhtunud nii lühikese ajaga kui mina käin päevast päeva tööl olen ka suhte nimel vaeva näinud, võtnud naisega ette lühikesi puhkereise ning talle toeks olnud. Selle asemel otsib tema aga põhjusi, ka pisemaid, et mulle kohta kätte naidata. Kuna ma midagi sellist nagu joomine,või õhtuti sõpradega ringi kolamist vms ei tee siis on talle ette jäänud sellised igapäevased asjad küll mul ei ole mingid asjad tema ette nähtud kohale pandud või ei soovi ta et teda aitan jne. Ühesõnaga, ei oska ma naisele mõistust pähe panna ja vägivaldne ma ka ei ole, et asja jõuga selgeks teha. kas oskaks keegi vastata, kes samas olukorras on olnud ja mis on aidanud,

Tänud!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Margus   24.08.15 00:04

Ise sama kogenud. Põhimõtteliselt libiidod ei kattu enam ligilähedaseltki. Ta täidab kogu ja üle oma läheduse vajaduse lapse toitmisest rinnaga, rääkimisest ja tegelemisest. Mõne aja pärast ta ei tee absoluutselt mitte midagi, ning on ikkagi väsinud. Tõenäoliselt õrnalt depressioonis, ning mõtleb elule sinuta tulevikus on parem või mitte.

Osadele naistele meeldib öelda selles olukorras, et sa ei anna talle piisavalt aega, et olla naine. See kahjuks ei ole nii - isegi 2h une ja peale tööl käimise sisustad kõik ülejäänud aja lapsele, poes käimisele, koristamisele, söögi tegemisele jne, nädala või kuu, siis see sinu lähedust või intiimelu ei pruugi üldse parandada (sa kurnad ennast ära).

Oma seisukohast võin abiks olla sellega, et öelda : "Vähemalt järgmise aasta jooksul mitte midagi jäädavalt ei parane, pigem vastupidi. See ongi suhte üks suurimaid proovikive.".

Võid proovida avasüdamlikult jagada temale oma hingeelu probleeme ja mida soovid suhtest leida, ning kuidas sellesse panustama, lootes et ta mõistab. Arvesta, et ta näeb seda teistmoodi - seega mõtle hoolikalt läbi, mida ütled.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada