Suhted & seks 1 083 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

Rasestumine eelspermast - kas võimalik?

Autor: Kati 15.06.12 08:19

Tere!

Mul on tekkinud üsna suur mure. Nimelt sai eile õhtul oma poiss-sõbraga 'ameletud', kuid vahekorrani asi ei läinud. Küll aga hõõrus ta oma peenist minu häbememokkadel ning samuti eritus eelspermat. Ja siit ka minu küsimus - kas eelspermast on võimalik rasestuda? Olen süütu, mistõttu on rasestumine ja kõik see minu jaoks veel natuke tundmatu vesi. Loodan, et leian endale 72 tunni jooksul vastuse. :-)

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Kati   15.06.12 08:22

Mainiks ära, et arvutuste järgi algas mul ovulatsioon 10. juunil ja kõige viljakamad päevad olid 8. juuni - 11. juuni.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: auto   18.06.12 16:55

Üldiselt on leitud, et eelspermas ei ole sperme. Aga mõningatel juhtudel on leitud, et ikkagi on. Kuigi ajaloos on vist väga vähe juhtumeid, kui naine sel viisil rasestub. Ja sel juhul peab eelsperma ikkagi tuppe jõudma. Eelsperma koostis ei ole ka päris sama, mis spermal, nii et spermide elu ja liikumine selles on kehvem kui spermas, mis vähendab samuti rasestumise tõenäosust.

Ovulatsioon võib vabalt +/- 3 päeva kõikuda, nii et arvutus annab vaid mingi orientatsiooni. Aga asi seegi, eks.

Nii et raske on midagi kindlat öelda ja kuna ei saa selgelt eitavalt vastata, siis on mõistlikum abinõud kasutusele võtta. Ehk siis SOS pill 120h jooksul. Järgmisel korral kondoom peale, isegi kui penetratsiooni ei taha.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Sperma   28.05.13 01:17

Minul on nii olnud küll et kui pole mitu pikka päeva masturbeerinud siis vahest tuleb suure kire hetkel väga väike osa pärisspermat penisest välja, üsna masturbeerimise alguses (umbes väikese küüne suurune tilk) ja muidugi ka lima ennem ja masturbeerimise ajal, mis on ka loomulik.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: jah   05.07.14 20:30

Minu esimene laps sündis just niimoodi.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada