Suhted & seks 1 070 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

Mis aitaks naise orgasmile kaasa?

Autor: arx 20.11.10 20:00

Tere. Mul selline probleem, et ei suuda kuidagi oma kaaslast (tüdruksõpra) rahuldada. Oleme juba peaaegu 3 aastat koos olnud ja pole suutnud kordagi vaginaalset orgasmi talle pakkuda. Olen proovinud kõike mis pähe tuleb,pikemat eelmängu, vaadata ennem pornot, tehes keelekat ja siis minna tuppe seksi juurde aga ikka ei midagi. Ta ise ei ole ka huvitatud mingitest ravimitest, mis aitaks kiiremini tal erektsiooni esile tõsta! Ei oska enam midagi peale hakata, ei suuda ka enam ise nii nautida!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: stella   09.12.10 22:06

Tere...eelmängu tehes jälgi hoolikalt tema näos krimasse.nii leiad tema õrnad punktid üles.kui suudled rindu ,kõhtu või alt poolt jälgi hoolega ta kehakeelt.Ja Kui ta all olles kätte ei saa näteks proovige nii et naine on peal ja las ise teeb nii nagu tal hea ära sa teda juhenda ja kui ta sul peal ja seksite siis suudle ja katsu võimalikult palju neid õrnasid punkte mis sa varem siis tuvastasid.See peaks tooma kiiremini orgasmi kätte..Mul oli endal ka kunagi selline probleem,kuid nüüd läinud õnneks..

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: joosep   07.06.11 20:43

pead kauem voodis vastu pidama ja täiega teda ............ tead küll , ja usu mind see toimib ja teie seksielu läheb kaks korda paremaks , seda kauem vastu pidamise asja saab harjutada ka , kirjuta googelisse vms.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada