Suhted & seks 1 070 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

Minu elukaaslane petab.

Autor: Maili 30.10.15 09:16

Tere!
Kirjutan Teile olukorrast milles hetkel olen. Nimelt kuskil kaks kuud tagasi, avastasin kogemata oma mehe vanast telefonist väga "värsked" sōnumid ühe neiuga. Nad olid küll vähe suhelnud, aga päris intensiivselt. Kui sellest teada sain, olin paanikas. Meil oli kõik nii hästi, või vähemalt minule jäi selline mulje. Sellel inimesel on tuleviku plaanid ammu väljamōeldud! Juba suhte alguses, kuskil aasta tagasi, ütles ta mulle, et teab, et mina olen see õige, et ta tahab minuga kokku kolida, et ta ei taha minust kunagi lahku minna!
Pärast neid sōnumeid, küsisin ta käest, et milles on probleem, kas olen midagi valesti teinud ja kui, siis mida? Kas ma ei paku enam talle huvi? Kas ta on tüdinenud? Ehk on mu kehakaal probleem?
Ta vastas mulle, et ei tea sellisest tüdrukust nagu Kerttu mitte midagi ja ka nendest sõnumitest pole tal aimugi. Et ilmselt keegi häkkis tema facebooki kontosse sisse ja korraldas midagi sellist siis.
See ei rahustanud mind. Ma teadsin, et ta valetsb mulle. Aga tōde ma temast välja ei pigistanud. Ta ei rääkinud rohkem midagi peale "häkkimise teema". Olgu, ma ei puudutanid seda teemat rohkem. Ta käitus ikka nii nagu ta suhte algusest peale oli käitunud. Hoolivalt, ütles alati, et armastab mind.
Siin ma siis olen, kaks kuud hiljem. Eile olin pikemalt üleval, sest mul ei tulnud und. Tema juba ammu magas. Olin rahulikult omaette, rääkisin sõbrannadega ja mõtlesin sellele, et kui eemaldunud me üksteisest oleme. Me ei räägi nii nagu vanasti, tunne on kuidagi võlts, miskit ei toimi. Ma tunnen, et mind ei taheta.
Minu mõtteid segasid sõnumihelid, mis tema telefonist tulid. Otsustasim tema telefoni ekraani vaadata ja seal oli see sama neiu Kerttu sõnum facebooki: "Vaata mis sa nüüd tegid...mu kann on kõigile nähtav 24h sinu pärast"! Ja oli ka sõnum võõralt numbrilt, kus seisis "Tead mees, ma solvusin".
Olin saanud kinnituse oma kahtlustele. Ta petab mind. Aga, et kaks erinevat tüdrukut?! Uskumatu. Ajasin ta üles, ütlesin, et peame rääkima. Ütlesin, et nägin neid kirju. Talle tulid pisarad silma, ta paninpea teki alla, ütles, et tal on halb ja tahab ära minna. Ütlesin, et ei, me räägime probleemist. Ma olin ise üllatavalt rahulik. Ma ei olnud vihane, vaid pettunud. Ma sain haiget. Ta lõi mulle noa selga, kuigi ma olen teda koguaeg toetanud, ta teab seda väga hästi! Ta ütles, et ei tea miks see Kerttu talle kirjutas, et ta ei teagi seda inimest ja ei suhtlegi temaga. Tuli see vana konto häkkimise jutt tagasi. Ja rohkem ma temalt informatsiooni ei saanud. Nutsin terve öö. Ma sain kohutavalt palju haiget. Olen alati öelnud, et kui midagi on, ükskōik mis mure, olgu alati minuga aus.
Kahjuks pole ta oma ausat külge veel näidanud mulle.
Hetkel me räägime kenasti. Täna ta läks isegi tööle hiljem, et olla minuga koos. Aga seda neiut ei ole ta nö "ära eemaldanud" oma elust. Seda tean ma kindlalt!
Ma väga soovin, et meil oleks kõik korras!
Kuidas ma peaksin edasi käituma? Ta ei räägi midagi mulle. Olen kurnatud.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: mina   28.02.16 21:46

kui petab siis jääbki petma!võib juhtuda ,et lubab sulle maad ja ilmad kokku seniks, kui rahuned ja siis paneb rõõmsalt edasi.Sellise mehega pole mitte midagi teha!!Lõpeta asi ära ,saad peavalust rutem lahti ja kindlasti leiad kellegi ,kes sinust lugu peab.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada