Suhted & seks 1 075 teemat   1 346 postitust foorumis

Lisa vastus

Mees armastab teist

Autor: mm 15.01.18 20:14

Oleme mehega koos elanud 10 aastat ja viimane aasta on olnud keeruline. Mees armus teisesse, aga räägib, et ei usalda teda, aga kuidagi ei saa sest hullusest lahti, on kõrvuni sees. On ausalt öelnud, et pole mõtet teda usaldada, sest ei usalda isegi ennast. Ta pidevalt tülitseb oma armastusega, kõrvaltvaadates täiesti perspektiivitu suhe, ka vanusevahe on neil kahekordne. Saan inimesest aru - on armunud. Aga ei saa aru sellest, et ta ei taha minust lahku minna. Tahab elada sõpradena koos. Lihtsalt sõpradena. Ei taha mõista, kui ma ütlen, et ma nii ei suuda, see on tunnete petmine. Olen teinud korduvalt ettepaneku lahku minna. Palub, et me ei läheks, et mõtleksin järele. Ütleb, et usaldab mind, et olen talle kallis, ei suuda elada meie lasteta (ta ei tegele nendega eriti, kuigi lapsed teda muidugi armastavad), meie oleme ta pere ja kodu (kodus olla ei suuda, miutub närviliseks ja läheb välja). Olen püüdnud rääkida, et mine saa õnnelikuks, kui armastad. Ei taha. Aga ei jäta ka. Kui lahku lähevad ujub üks või teine virvendama. Me ei vihka teineteist, me oleme koos olnud toredad. Ma olen püüdnud sundida olema konkreetne ja teatasin, et aitab, lähme lahku ja eluga edasi. Nutsime mõlemad. Õudsalt vastik on olla - olen kannatanud see aasta ja kannatan ka nüüd. Aga sundisin ennast. Mind ta ei puuduta, kuigi 2 nädalat tagasi oli seks iga päev. Siis käis klõps, ütles, ja ei suuda selsist minuga mõelda. Ükskord varem juhtus see ka, siis läks üle, kui läksid jälle tülli ja lahku, aga kui tuli see virvendus jälle, siis uuesti. Ütlesin, et ma ei saa sõpradena elada, sest minu tunded on teistsugused, vajan lähedust ja intiimsust.

Enam pole küll midagi teha, aga... Kas ma oleks tegelikult pidanud ootama? Meie pere pärast? Me ei olnud tülis. Hoolime teineteisest väga. Ma tegin õige otsuse?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Triin   01.03.18 14:58

Tere!

Kliinik.ee anonüümses foorumis ei vasta arstid. Kui soovite kliinik.ee-s arsti vastust, siis palun pöörduge konkreetse arsti poole.
Vastavate arstide nimekirja näeb siit: https://www.kliinik.ee/kysi_arstilt

Parimate soovidega
kliinik.ee vanemtoimetaja

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada