Suhted & seks 1 070 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

madal testosteroon ja suhteprobleemid

Autor: Mattias Flux 20.08.16 19:07

Tere!

Mure selline, et käisin hiljuti arsti juures teemavälise probleemiga, ning vereanalüüsi tehes mõõdeti muuhulgas ka testosterooni taset.
Tulemuseks oli 14nmol - hiljem, internetti lugedes jõudsin erinevatest meditsiinilistest uuringutest infoni, et see näitaja oleks okei, kui ma oleksin umbes 80 aastane mees, kahjuks aga hetkel veel ainult 28.
Loomulikult siia juurde käivad mõned piinlikud probleemid - nagu näiteks vähene libiido, depressioon, väsimus - võiks ju arvata, et see on tavaline eesti värk, aga ma ei jaksa enam sellist poolväärtuslikku elu elada.

Olen lugenud, kuidas tõsta naturaalselt testosterooni taset. Kõik need tekstid on ilusad ja kajastavad ideaalset elu, mida võiks ideaalne inimene ideaalses maailmas elada.
Annan endast parima neli korda nädalas jõusaalis, magan regulaarselt rahulikku und ning toitun puhtast ja tervislikust toidust.
Kuid kahjuks nendest pingutustest hoolimata ei ole miskit muutunud peale aastaarvu.

Eestis antud teema kohta olen leidnud internetist paar postitust, kuid nendest ei ole väga palju kasu olnud ja tagatipuks neid lugedes on tekkinud tunne, et arstid ise ka ei tea sellest probleemist meil maal eriti palju. Kardan, et kui minna lihtsalt pimesi probleemi kurtma, siis pannakse kergekäeliselt mingisugune diagnoos, öeldakse, et ära vingu ja saadetakse koju.

Seega küsin, kas keegi teab midagi testosterooni asendusteraapiast eestis? Kus kohast alustada?
Kas keegi oskab mind juhendada adekvaatsete arstide juurde, kes mind saaksid aidata asendusteraapiat saama?
Võib ka emaili peale kirjutada - mattiasflux@gmail.com

Lootes positiivsetele mõtetele!
Head!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada