Suhted & seks 1 070 teemat   1 331 postitust foorumis

Lisa vastus

Kurb!

Autor: Raul 20.01.12 18:48

Mida teha? Viimasel aastal oleme elanud elukaaslasega koos ja ilma seksita. Kaasa otsustas, et tema ei taha enam seksida. Minule oli see ootamatu. Tean, et ilma seksita , on suhe katkemas. Praegusel hetkel olen mina üsna õnnetu ja kurb, kuna elukaaslane ei tee minu soovidest enam üldse välja. Ta on ka mõista annud, et ta ei armasta mind enam, aga tahab , et ma elaks endiselt tema juures (tal on esimesest abielust kaks last),kuna ma saan lastega väga hästi läbi. Ja peale selle on üks lastest raske puudega. Mina armastan teda endiselt, aga olen tema jaoks tühi koht.Väga raske oleks mul tema juurest lahkuda, kuigi nii mõnigi on soovitanud, Raske on neid maha jätta , jah nad pole küll minu omad . Mida teha. Uut suhet ma enam otsima ei taha hakata, sest olen andnud endast kogu armastuse temale ja tema lastele. Uue armastuse ja suhte jaoks pole mul enam usku.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Kaisa   20.01.12 22:06

See on küll väga kurb,kui nii läheb.Aga vahel ei jää muud üle kui oma eluga edasi minna,ükskõik kui raske see ka poleks.Ja kui tuleb õige aeg taastub ka usk uude armastusse.Võib olla saad siiski oma asjad lahendatud-jõudu Sulle!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Tere...   25.11.12 19:07

Vii ta teise keskkonda.... Spaa hotell mida iganes...Kahekesi.... ;) Ta vajab lõõgastust....Eriti kui on puudega laps on ema pidevalt stressis, võibolla sellepärast ta ei olegi enam sexist huvitatud ilma et ise aru saaks sellest...
Sest kui naisel on stress ja pinged siis isu kaob... Ja samas kui tal on kompleksid äkki siis ka ei julgeta enam kuid kaasale valetatakse et ei ole enam isu... :( Loodan et saate oma sexelu korda...!!!!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Dan   12.05.15 17:52

Oled mees või mitte? Juustest kinni ja rammid vittu. Iga naisele nii meeldib, sinu omale kindlasti. Ta tüdines sinu haledususest...

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada