Suhted & seks 1 070 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

Kas on olemas mehi, kes ei taha seksi?

Autor: Hirja 24.07.11 15:15

Ma ei taha enam üksi olla ja üksi olen ma just sellepärast, et seks ei huvita mind, on minu jaoks ebaloomulik, ebameeldiv ja isegi valus. Ma ei teagi, miks see nii on. Juba teismelise plikana teadsin, et olen teistmoodi. Esimene suudluski oli vastik, ometi noormees oli ligitõmbav. Aga kaugemale minek ei tulnud mõttesegi. Nüüd olen 30-aastane ja üksinduset ikka tõsiselt kopp ees. Mul on palju sõpru, häid kolleege jne, aga jääb väheseks. On tehtud ettepanekuid suhtesse astuda, aga ma ei suuda seksiga hakkama saada. Éi taha seda vastumeelselt ka teha. Ja mehele ei läheks ka see ju nagunii peale.

Ma mõtlen, et peab ju olema mehi ka siin ilmas, keda seks ei morjenda...heameelega suhtleks!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Vaja oma hirmudest üle olla   24.07.11 17:12

Ilmselt on põhjus lapsepõlves, mingi negatiivne kogemus mõne mehega. Aga üksinduse leevendamiseks on sul viimane aeg mõelda järelkasvu peale. Selleks on vaja ikka mõne mehega suhted sisse seada ja soovitavalt sellisega, kes on mõistev ja soovib sama, mis sina.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: 35mees   30.07.11 10:34

Miks peaks olema nii , et mees ilmtingimata tahab seksida , olen kolmekümmnendates aastates , kõik toimib normaalselt aga füüsilist lähedust , lihtsalt ei vaja ( pole potentsiga probleeme ega ei kaldu mingitesse äärmustesse) . Arvan et see teadmine ,kõik mehed tahavad seksi on kuidagi linnalegendi tasemel meie teadvustes ja ka tavalistest tutvusportaalidest võid leida mehi , kellel on sinuga sarnased soovid !!!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Hirja   30.07.11 17:12

Miks siis mina küll ainult nendega kokku põrkan, kes lõpuks ikkagi voodisse tahaksid minna.
Isegi mu pinginaaber, olime ninapidi koos kooli lõpuni, parimad sõbrad. Ta oli mulle nagu vend ja siis kammis ka temal ära...armus minusse ja hakkas mind teistmoodi nägema. Elu viis meid laiali...minul kurb meel, et sõbrast jäin ka ilma. Kurat küll ma ütlen.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada