Suhted & seks 1 082 teemat   1 353 postitust foorumis

Lisa vastus

Armukade

Autor: Hegerd Pärilus 15.11.16 17:13

Tere olen 16a noormees olen 1a suhtes olnud aga need viimased 6kuud olen ma täiega armukade olnud ma isegi ei taha et mu tüdruk väljas käiks kohe kui ta välja tahab minna siis ma lähen närvi ja mu peas hakkab käima et mis ta seal teha võib
mis ma tegema peaksin? ma isegi ei taha enam enda sõpradega koos oma tüdrukuga olla kuna ma arvan et kõik võtavad ta minu käest ära.
Aitähh abi eest.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: clara   17.11.16 23:28

Pead õppima usaldama. Tundub,et sa ei usalda oma tüdrukut.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Taavi   18.12.16 04:42

KUi muu ei aita, palu, et ta sindki kaasa võtaks ja mõtle kui tobe tal tüdrukute õhtul on kui sa tal kaasas tolkned.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: endine suurim armukadeduse hunnik   14.06.17 08:00

Mul oli ka kunagi nooremana selline probleem, kui aus olla siis vahel tekkib siiani armukadedus. Mina sain lahti enda suurest ja liigsest armukadedusest sellga et alguses tekkis nn kontrollifriigi seisus, pidin koguaeg veendunud olema kui mu tydruk välja läks et ta pole koos ainult meestega, mingil ajal lausa järgnesin talle et näha kas ja kus ja kellega ta on, nuhkisin ta telefoni ja kõik võimalike asju et saada kinnitust et ta petab mind. Aga seda kinnitust ma ei leidnud, ta kyll suhtleb siiani pm ainult meestega kuna saab paremini läbi nendega aga jh nagu siin varem mainitud peab olema usaldust. Usaldus on kõige aluseks ja ka ravimiks armukadeduse vastu. Kui oled 100% kinnitust saanud et ta ainult suhtleb ja on lihtsalt seltskondlikult koos hakkab ka su armukadedus tasapisi vähenema. See võtab kyll aega aga peaks asja saama. Ja mida veel oskan soovitada hakka ise ka sama seltskonnaga suhtlema see lisab sulle veelgi kinnitust et asi ei ole nii nagu sa enda alateadvuses mõtled. Kindlasti on yks põhjus miks muutuvad inimesed enda suhetes armukadedaks see et on eelnevalt kogetud petmist ja siis mõeldakse et suhtes milles hetkel oled võib sama juhtuda.
Kõik see on inimese enda alateadvuses kinni. Kui saad üle pidevast mõtest et petetakse või soovist saada teada mida elukaaslane teeb kellega kus saad ka yle sellest suurest armukadedusest. Loogiline et iga inimene on mingil määral armukade aga paljud kahjuks ei suuda seda kontrollida. Põhiline ongi et pead saama kontrolli enda armukadeduse üle, sest suhe kus on palju armukadedust olgem ausad pole suhe ja ei kesta kuigi kaua.

Loodan et on midagi abi sellest, natukene segane sai kogu see jutt aga mõtest arusaades saab aru.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada