Suhted & seks 1 070 teemat   1 336 postitust foorumis

Lisa vastus

Tegelasele Ega romantikaga ei peagi pingutama, ...

Autor: romantik 07.12.03 20:50

Tegelasele
Ega romantikaga ei peagi pingutama, kui seda tuju peale ei tule. Küünlasära ja shampanja+roosid laual kaasat ootamas (mulle tundub) on nagunii veidi mageda altooniga.... (mestel valdavalt filmidest õpitud)
Teinekord võib hoopis väikenegi asi mõjuda väga romantiliselt, tilluke meene keset tööpäeva (kulleriga vabalt võimalik saata), tüdrukule jope taskusse või käekotti tema lemikkomm (et ta koolis või tööl selle järsku leiaks), samuti näiteks kasvõi üheskoos tormise mere äärde minna jaanuarikuus - see on muide imeilus!!
Romantika on ka see, kui terve päeva (nädala...kuu, oleneb kaua suudad) pead vastu ja ei ütle talle, et armastad teda, vaid teed seda üle pika aja, harva. Kuid samal ajal oma käitumise/hoolimisega annad tunda, et armastad teda. Muideks armastust võib avaldada ka väga tobeargistes situatsioonides, mis mulle näiteks palju rohkem meeldib, kui klassikaliselt romantiliseks peetud situatsioonides. Samuti on ilus, kui minu armastatu saabuks MINU PÄRAST kuhugi, kus ma teda üldse ei oodata ei oskaks (ja kuhu muidugi sobiks tulla ;)
Kõik muidugi oleneb tüdrukust.

Vast said vihjeid..
R

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada