Suhted & seks 1 088 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

Kas teie seas on mõnda meesterahvast, kes ...

Autor: Rea 26.10.03 18:34

Kas teie seas on mõnda meesterahvast, kes oskaks selgitada ühte (minu jaoks) iseäralikku käitumisviisi - nimelt suhtlen sellise mehega, kes minust eemal olles on justkui jäätükk, kuid minuga koos olles nagu esimene armastaja. Meie suhe ongi äärmusest äärmusesse - kui oleme lahus (valdav osa ajast olemegi, saame kokku 4-5 x aastas), siis ta ei suhtle eriti, vahel harva helistab ja siis räägime tundide kaupa juttu, mingeid hellitusi või hella sõna ei kuule. Niisama teemal ´mida oled vahepeal teinud...´Kui kokku saame, siis aga on väga hell ja armunud, tähelepanelik jne. Tutvustab mind oma sõpradele minu hellitusnimega ja on alati kuni hommikuni minuga. Alati saan kiita kui imeilus ja hea ma olen jne. Siis taas jälle usun, et nii vist ongi... Siis aga läheme jälle laiali kuuma suudluse saatel ja siis ei ole jälle 2 kuud midagi, vaid ehk 1 kõne.. Oleme pikalt rääkinud ja ennast ma kuidagi peale suruda ei taha. Kedagi pruuti tal pole ka. Mina aga vaatan vaikselt mis toimub. Ta nagu õudselt kardab sidumist. Päris ise ei ole ta minu juurde kunagi tulnud, ikka mina kuidagi kõne 28ndal minutil vihjan, et no tule siis siia...Siis vastab a la ´Miks?´. Minu vastuse peale, et ´Ma tahan, et sa tuleks mu juurde´ ilmub aga kõpsti kohale ja kõik on jälle õudselt ilus ja hea kuni hommikuni..
Ära ei oska ka lõpetada seda suhet, hirmsalt väsitab selline ootamine (juba 3 a), kuid armastus on see, mis paneb mind niiviisi ootama ja kedagi teist ei taha ka, temas on kõik olemas.
Kas saaksin seda olukorda kuidagi parandada...Kas kellegil on kogemusi või tunneb mõni mees ära omaenda käitumise ning mida siis naine on valesti teinud, et selliselt eemale hoitakse...ja nagu ei hoita ka

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada