Suhted & seks 1 070 teemat   1 331 postitust foorumis

Lisa vastus

Mul on selline probleem, et saan orgasmi ...

Autor: Mart..Tartust 01.02.09 14:11

Mul on selline probleem, et saan orgasmi liiga ruttu, u 2 minutiga ja nii ei saa ma oma partnerit rahuldatud. Aasta tagasi läks ikka aega ja saime mõlemad suurt rõõmu kuid nüüd kardan, et mul on midagi viga. Millest see on tingitud?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: bioenergeetik Tarmo Metsar   22.06.10 13:16

Selles ei ole midagi paha, kui toimub kiire rahuldamine. Samas idamaade rmukontekstis on põhimõte, et mees peab algul naise rahuldama ja siis alles enda.
Kuid soovitan tegeleda Radza-Buddhi jooga bioenergeetiliste harjutustega ning läbi selle tagada mitmekordne rahuldamise võimalus.
Samuti kindlasti suudelda partneriga, sest mehe ja naise süljemolekulide reageerides tekib energia, mis kasulik mitmekordsete orgasmide puhul.
Lisaks tarvitada looduslikke preparaate. Soovitav on olla taimetoitlane, mis tagab seksuaalenergia parema liikuvuse. Lihasvalgud saadakse kätte ubadest, hernestest, pähklitest jne.
Ja jõutreeningud tulevad kasuks. Samas tegeldes Radza-Buddhi joogaga ja Chi Kungiga, saadakse vastupidavus ka jõu osas.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: tan   26.04.11 14:20

See on psühholoogia. Võib-olla oled märganud, et naine on ka hakanud hiljem saama ja iga kord ei jõua oodata (töödata). Selle peale tekib reaktsioon, et ise kiiremini saada.
Pead võtma muid tehnikaid kasutusele kaasa arvatud, et jätad ka endal vahest saamata.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada