Suhted & seks 1 080 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

Minu probleem seisneb selles, ...

Autor: Madis 12.06.02 14:44

Minu probleem seisneb selles, et 10 aastat kestnud kooselu on nüüdseks jõudnud kulminatsioonini, ja mitte sugugi positiivses mõttes, meil on laps ning palju ühiseid mälestusi, tema oli mu esimene pikem ja tõsine suhe ja mina tema jaoks ka. Kuidagi väga harjunud olin varasema eluga, ei kujuta ettegi üksi olemist. Ma vist ei saa sellest elu lõpuni üle. Mõistke mind õieti, ma ei ole mingi memmepoeg et ei saa hakkama söögi riietuse ja koristamisega.
Miks siis meie teed lahku lähevad? Esiteks on liiga palju tülisid ning närvirakud on vist nende tõttu juba otsas. Ei oska vist probleeme lahendada mõõda latvu liikudes.
Teiseks mängib oma rolli ka armukadedus, mis tõenäoliselt domineerib paljudes suhetes, mõttetult nõme, kuid hoiab "ärkvel".
Tunne on halb, ees ootab mingi tühjus. Õppinud olen palju viimase kahe aasta jooksul
See, et meil laps on ,justkui seob meid ikkagi terveks eluks, kuigi läbikäimine teineteisega ei tohiks tõenäoline olla edaspidi, Temake elab teise mehega. Mina hakkan elama Tallinna ja Temake teises eesti linnas uue kallimaga oma ema juures.
Selle kahe aasta jooksul olen ma ära ütelnud kõiksugustest tutvustest naistega, keda olen tundnud, Temakese pärast, üritasin olla pühendunud, nüüd nagu polegi enam kedagi. Ringi tõmbamiseks enam vist tuju pole, kuid kedagi tahaks küll oma ellu praeguses raskes eluetapis. Minu uus tuttav võiks olla nii hingesugulase eest. Veel meeldib mulle reisida, põhiliselt kahekesi mõõda Euroopat. Võõrkeeltega saan hakkama.
Kuna olen keskeas siis tahan rooste läinud klassikalise tantsu oskust parandada.
Oli see nüüd mingi murejutt või promo või tutvumiskuulutus, eks selle üle otsustab selle lugeja. Kui on mõttekaaslasi, siis olen tänulik arvamuste eest.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada