Suhted & seks 1 070 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

Umbes poole aasta eest lasin aborti teha,see ...

Autor: Murelik neiu 14.03.07 11:12

Umbes poole aasta eest lasin aborti teha,see oli õige otsus,kuna olen alles alaealine.Lapse isaga oli siis suhe 2 aastat kestnud,algul ta ei uskunud mind või ei tahtnud,et rase olen.Hiljem ta,aga kahetses ning ütles,et ei lase enam ealeski midagi sellist juhtuda.
Peale aborti olin rivist välja löödud,emotsioonid kõikusid äärmustest-ärrmustesse ning tervis oli ka nõrgem.Büüd olen juba paar kuud täiesti kombes olnud,samas suhted poisiga on jahtunud,me ei ole enam see paar kes kunagi,kui seda saabki hetkel suhteks pidada.Vahepeal võtsin ka pille,aga nüüd jätsin võtmise pooleli,sest arvasin,et meie vahel ei ole enam seksuaalvahekorda.
Päevad on jälle hiljaks jäänud,pillid on paar nädalat võtmata jäänud ja eelmisel nädalal olin ma temaga vahekorras... kardan et olen jälle rase,ma tean et ma ei ole vastutustundlik.Kõige jubedam on,aga see,et enam me ei suhtle üldse,ta hülgas mu täielikult,kuigi ta ei tea et ma võin rase olla,pealegi ta ei usuks mind jällegi,sest tal on mu vastu kibestumus.Miks?Sellel vastust ei leia.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada