Suhted & seks 1 070 teemat   1 331 postitust foorumis

Lisa vastus

Mina ja mu tüdruk - me mõlemad oleme armunud ...

Autor: Anz 06.10.04 15:03

Mina ja mu tüdruk - me mõlemad oleme armunud ja kõik meie vahel on hästi. Voodielu aktiivne, oleme avatud seksi teemal, vallatleme omavahel niisama. Kõik kena ja roolisiline. Kuid siiski on olemas AGA.
Ta elab Soomes ja töötab seal. Nädalavahetustel on tal vaba aega, kuid rahaliselt pole tal võimalik iga nädalavahetus Eestis käia et kohtuda omavahel. Umbes 2x kuus maksimaalselt. Mina ise aga õppin ülikoolis ja nädalavahetustel on mul suhteliselt tihe ajakava. Olen pärsit maalt ja mul vaja suht tihti abistada oma vananevat ema maatöödes. Lisaks veel nädalavahetustel palju sünnipäevasid ja muid pidutsemisi. Meie probleem seisneb selles, et privaatsust ei jagu piisavalt....pole olnud veel ühtegi päeva kus oleme kahekesi ja terve päeva mürame voodis. Me suhe on kestnud suht lühikest aega ja suht häiriv on, et privaatsust ei jagu ja meie vahemaa on pikk.

Mis praktika väidab - on meie suhe üldse määratud püsima? Kardan, et edasine võib veel "väsitavam" olla. Mis teised asjast arvavad, kes taolist suhet on omanud??

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada