Suhted & seks 1 070 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

Abiellumise põhjuseid on tegelikult palju. ...

Autor: Uudishimulik 28.10.01 20:26

Abiellumise põhjuseid on tegelikult palju. Erinevatel inimestel on need erinevad. Üks põhjus aga on armastus: vajadus rajada armsaks saanud inimesega kodu ja saada lapsi. See on eneseteostuslik vajadus. Minu vanemad asusid koos elama just armastuse pärast. Nii ka minu teised sugulased, sõbrad ja mina ise ka. Kas tõesti on võimalik, et nõukogude ajal abielluti Teie poolt loetletud põhjustel?
Muidugi pole see abikaasa valik nii üksühene, et naine liigub ringi mehi ainult selle pilguga vaadates, kuid kui naine on kasvõi alateadvuses otsustanud mitte vallaliseks jääda, siis ta paratamatult uurib mehi eesmärgiga nende omadusi kindlaks teha: kui hästi nad sobivad talle elukaaslaseks. Alateadvuses teab iga naine, millist abikaasat ta soovib.
Eelmainitud õnnetu poissmees kurdab, et ühegi naisega polevat suhted nii kaugele jõudnud, et abiellumisest rääkidagi saaks, kuigi on oldud korduvalt seksuaalvahekorras. Järeldub, et naised on teda lihtsalt seksuaalselt ära kasutanud. Muidugi on ta ise väga nõus olnud. Naised polevat teda armastanud. Ta polevat ühegagi neist isegi intellektuaalset juttu rääkinud.
Ühesõnaga on kogu see lugu kurb ja ebaloogiline. Ootan veel inimeste arvamusi, sest on huvitav diskuteerida. Eeskätt ootan veel naiste vastuseid küsimusele mille järgi valivad naised abikaasasid ja teiseks ootan poissmeeste arvamusi sunniviisilise vallalisuse põhjuste kohta!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada