Suhted & seks 1 071 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

Küll oleks hea, kui sinu sõnumit loeks ka ...

Autor: Karolile 30.07.04 21:00

Küll oleks hea, kui sinu sõnumit loeks ka see noormees, kes tundis muret oma sõbra väiksuse pärast. Mina naisena olen kuulnud just kurdetavat liiga suurte mõõdete pärast, mis ei luba võtta erinevaid poose ja tekitab pigem valu kui naudingut.

Igasugune seksialane kirjandus, mida olen lugenud, seab esikohale m õ l e m a partneri naudingu ja rahulolu. Sellest tulebki sul lähtuda. Pead katsetama ja leidma need asendid, mis sulle meeldivad ja mis ei tekita ebameeldivaid aistinguid. Ilmselt siis sellised, mis ei võimaldaks mehele täielkku (lõpuni) sissepääsu.

Kuna pole olemas kaht täpselt ühesuguse organite paigutuse ja nende suurusega naist, siis ei ole ka teiste kogemustest alati kasu ning sa pead ise julgelt otsima. Ning mingil juhul sa ei peaks kartma öelda, kui sul on ebamugav või koguni valus.

Soovitan muidugi ka küsida Arstide poolelt seksuaalnõustaja käest, kes on väga kompetentne. Vajaliku 50 krooni saad maksta otse siit portaalist, tühi plankett tuleb ette ja vajab vaid täitmist. Ning siis saad kindlasti ka teavet, kuhu võiks pöörduda nõu saamiseks.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada