Suhted & seks 1 088 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

Sa vastasid juba ise oma küsimusele ära - ...

Autor: Bethile 14.06.04 07:51

Sa vastasid juba ise oma küsimusele ära - tukslemine võib-olla ongi sinu orgasm. Vähemalt praegu, edaspidi võib see ju edasi areneda ja lisanduda muud tunded. Kui lapsed kasvavad ja te ise arenete. Ega n-ö tavaline abielunaine ja kolme lapse ema ei saa ju peaaegu kunagi seksi väga sügavalt süveneda, ikka on lapsed kõrvaltoas jne. Mõnikord on väga suureks abiks "lasteta nädalalõpp hotellis", kui on võimalik teineteist täielikult tundma õppida ja avastada kõik erogeensed tsoonid. Aga ära muretse, teil on ees veel vähemalt paarkümmend aastat aktiivset seksielu ja naise seksuaalselt parimad aastad on sul veel ees!
Kui aga sulle kliitori stimuleerimine eriti meeldib, siis võib mees seda teha ka käega ja üheaegselt tupeseksiga. Ja sa võiksid olla ka julgem eneserahuldamisel, see on täiesti loomulik ja sageli ka hädavajalik asi.

Oraalseksist niipalju, et keegi pole väitnudki, et see meestele ei meeldiks. Loomulikult meeldib! :)) Paljudele naistele aga ei meeldi seda teha ja neil on eriti raske mõista, kui suuseksiga ollakse nõus juhuslike vahekordade puhul, kui armastus ei ole mängus. See äratas siin saidil kuumi tundeid.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada