Suhted & seks 1 070 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

tüütuseni on see teema siit küll läbi käinud, ...

Autor: Beth: veelkord orgasmist 14.06.04 00:18

tüütuseni on see teema siit küll läbi käinud, ent kirjutan ikka, et teie mulle kirjutaks :P
Sissejuhatuseks: oleme mehega mõlemad veidi pealt 30, koos elanud-seksinud täpselt 10 a, ent pole kordagi orgasmi saanud, st et mina pole.
Minupoolne seletus: alguses olid meil peamiselt kähkukad, mina ei jõudnud veel soojaks saadagi, kui asi juba otsas :( ; siis sündisid 3 üsna järjestikku tütretirtsu ning vbl polnud aega ega energiat ega mahti ega kõike muud mis täisväärtuslikuks seksiks vaja (?); siis sain korra O ise endaga tegeledes ;) ; seejärel oli mingi väga kriitiline periood, kus meie kooselu oli purunemas (umbes pool aastat); peale seda, kui sogane vesi selgines, leidsime teineteist taas, oleme hakanud jälle seksima, abikaasa on minusse väga tähelepanevalt suhtunud, üritame kõigest väest, aga O-st pole jälgegi, ja ka ise ei suuda ennast sinnani viia :( Mõnel korral on küll olnud tunne, et nüüd kohe-kohe, aga ei miskit... :(
Mis arvate, kas oleks mõtet minna nõustaja juurde? Mida tema aitaks lahendada? Oma mehele olen andestanud selle kõrvalehüppe, olen uurinud-lugenud kõiksugu asjasse puutuvat kirjandust, peaks nagu asja teoreetiliselt tundma?

Lisaks: oraalseksist - seda teen mehele küllalt tihti, talle küll väga meeldib. Ja mulle meeldib talle mõnu pakkuda. Aru ma ei saa, millepärast siin allpool nii terav vaidlus oli? Tema teeb mulle ka, mitte küll nii tihti, kui ma (tahaksin), aga siiski.
Kliitori erutamine mõjub nagu elektrilöök. Ja sellist tasast tuksumise tunnet tunnen ka iga kord peale vahekorda. Minu O ongi selline tasane tuksumine? Ei mingit vägevat kohinat või mida iganes?
Oijah, pikale venis küll, tahaks sel teemal teie arvamusi kuulda!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada