Suhted & seks 1 070 teemat   1 331 postitust foorumis

Lisa vastus

...nii armas teist muidugi,et mulle juba ...

Autor: oraalneiuke... 02.06.04 15:10

...nii armas teist muidugi,et mulle juba lausa nimesid välja mõtlete :) aitäh! Muide,ma poleks eales uskunud,et tulen ja vaidlen kuskil kliiniku leheküljel mingite konservatiividest pereemade-grupiga,kes no kohe üldse ei taha mind mõista,ega mu nö artiklist õigesti aru saada :) kuid jah,imesid juhtub! Sest,esiteks tekkis mul küsimus! Tähendab lausa mitu...Mis elustiilist/eluviisist te kõik vatrate? (et mida ma siis teie arust nagu pooldan...) ning mis värk sellega on,et ma seda nö eluviisi ainuõigeks pean??? Kas ma olen kuskil sellele isegi vihjanud või? oma teada küll mitte... ütlesin vaid,et olen oraalseksi pooldaval seisukohal,ning et soovitan seda ka teistele,kuna see annab võimaluse "traditsioonilisest" seksist keeldumiseks... on see tõesti nii halb soovitus? vähemalt väheneb tunduvalt suguhaiguste oht ning ka rasestuda pole võimalik :)))
Samuti tahan veelkord rõhutada,et mul EI ole mingeid üheöö-mehi ning neid mehi ei ole üldsegi nii palju nagu teie oma haiglaste fantaasiatega ette olete kujutanud! Minu suhted on oma olemuselt olnud nagu tüüpilised noorte-suhted ikka: paar kuud käimist ja mingi aeg lähedasemat suhtlemist.Ainus erinevus on selles,et nn tõelist seksi on asendanud omavaheline oraalseks... nii et nn üheöösuhted ei ole küll eriti "minu stiili",kuigi tõepoolest,ma ei eita ,et paar korda olen ka nö suvalise tüübiga öö veetnud,ent seda enam on ju hea,et ma nendega ei maga...
huh,ma vist parem enam ei üritagi teile selgeks teha,mida ma tegelikult öelda tahtsin,kuid kohe kindlasti mitte ei olnud selleks hooplemine ja oma oskustega kelkimine nagu keegi kuskil väitis...ja olen tänulik neile,kes mind pisutki on mõistnud... loodan samuti et kohtun kellegagi,kes mu usaldust ei kuritarvita,ning kes ei jäta mind maha momentaalselt peale mu süütuse saamist...Päikest!!!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada