Suhted & seks 1 070 teemat   1 331 postitust foorumis

Lisa vastus

Kui inimene küsib foorumis nõu või teiste ...

Autor: Julgusest 01.06.04 20:30

Kui inimene küsib foorumis nõu või teiste inimeste arvamust, siis ta seda ka saab, ja kindlasti heatahtlikku. Eeldusel muidugi, et keegi seda oskab ja tahab.

Kui aga keegi tuleb esmakordselt foorumisse ja hakkab teisi õpetama, siis ta peab olema valmis ka selleks, et temasse samamoodi suhtutakse. Kui arvustamist kardetakse, ei maksa siia tullagi.

Samasugune tõrjuv suhtumine tabab tavaliselt ka neid, kes ei tunnetata foorumi üldist taset ja suundumust ja eralduvad sellest ebameeldival viisil. Nii nagu kõnesaolev neiu.

Delfi "tarkade meeste" tõsistesse usuvaidlustesse püüavad üsna tihti sekkuda mingid rõvetsejad või muidu madalalaubalised. Nende märkused jäetakse tavaliselt tähelepanuta. Selle foorumi külastajad ilmselt pole nii tugeva vaimu ja eneseusuga ja eelistavad oma arvamuse otse ja selgelt välja öelda.

Kes kardab kriitikat, sellel ei maksa siia tulla. Lihtne, kas pole? Oraalneiukesel aga pole ju üldse mingeid kahtlusi selle suhtes, et tema valitud eluviis on ainuõige. Nii ei juhtu temaga mitte midagi sellest, et teda siin arvustatakse. Tema nüüd küll kaitset ei vaja, olge ikka mõistlikud, armsad kaaskirjutajad!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada