Suhted & seks 1 070 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

Kui sa viitsid lugeda ka eelmisi kirjutisi, ...

Autor: Eelmisele kirjutajale 01.06.04 19:29

Kui sa viitsid lugeda ka eelmisi kirjutisi, siis võid veenduda, et mitte ükski kirjutis pole äratanud niisugust negatiivset suhtumist kui just oraalseksija oma. On rahulikult selgitatud noortele meestele, kuidas naise orgasmi ära tunda ja kuidas küsida partneri arvamust jpm.

Oraalseksija ärritab ilmselt oma väärdunud ja kalkuleeriva suhtumisega seksi kui vahendisse, mille kaudu teostada oma plaane.

Ülejäänud selle saidi külastajad on aga inimesed, kes seostavad seksi armastusega või vähemalt soojade ja sõbralike suhetega oma partneri vastu. Tahetakse nii anda kui ka võtta, seda oma püsisuhte arendamise ja täiuslikumaks muutmise suhtes.

Neiuke oraalseksija on selle saidi arutelude jaoks liiga küüniline ja kalkuleeriv. Tema tuli siia kiitlema ja kelkima, kuidas keegi teine ei oska õigesti elust aru saada ja oraalseksi hinnata.

Seksoloogid on muide elektriliste anduritega kindlaks teinud, et ainult oraalseksist ei saa tavaline noor kogenematu naine kunagi rahuldust ega isegi mitte tõsist erutust. Asjalood on teisiti väga kogenud naiste puhul. Tekib küsimus: kes siis meie oraalseksija ikkagi on ja miks ta seda meetodit nii väga kiidab???

Kui oskuslikult aga prostituudid oma keha kasutavad, seda on elu jooksul näidatud filmides ja sellest on ka raamatutes juttu olnud, mingit suurt saladust selles ju pole.

Tegelikult pole ju üldse mõtet ühe oma eluga natuke kraavi poole keeranud neiu seksuaalkogemustele nii palju tähelepanu pöörata. Kõige vähem aga vajab ta kellegi kaitset. Nii kaval, arvestav ning küüniline naine naerab selliste ürituste peale vaikselt pihku. Temal on sellest kama kaks, sest ega ta tulnud siis nõu küsima, vaid oma tarkusega hooplema.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada