Suhted & seks 1 070 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

Sa võid ju jäädagi vastu vaidlema, aga ega ...

Autor: Samile 16.05.04 19:20

Sa võid ju jäädagi vastu vaidlema, aga ega see mehe ja naise vahelisi erinevusi ei kaota! :-)) Ja eks see ole looduse poolt ka nii ette nähtudki. Kui naine oleks seksuaalselt sama "häbitu" (loe: julge, pidevas seksinäljas, pealetükkiv, whatever) kui mees, siis ei leiduks maailmas ühtki süütut tütarlast ja truud abielunaist. Mõtle natuke selle üle, ma ei viitsi pikalt seletada.
Ja mõtle nüüd ka oraalseksi, mida juba oma loomult häbelikum ja tagasihoidlikum naine peaks tegema mehele. Puudub igasugune muu kehaline kontakt, mis annaks naisele enesekindlust . Seetõttu tunneb naine ennast üsna ebakindlana ja üksikuna selle tegevuse juures. Mingit seksuaalset naudingut see tavalisele naisele ei paku, pigem vastupidi; eriti seemnepurse. Ära võta aluseks erootilistes filmides nähtut, selles pole tegelikuga eluga midagi ühist.
Väga meeldiv oli lugeda, et pead lugu hügieenist. Võid olla uhke, selliseid mehi ei ole Eestimaal palju ja enamik tüdrukuid ja naisi kurdab oma meeste ja partnerite räpasuse üle.
Sa oled igati tubli mees ja on südantsoojendav kuulda, et armastad oma kaaslast ja hoolid temast. Võid aga 100% kindel olla, et tema ei vaja muutusi ja põnevust kaugeltki nii väga kui sina. Isegi siis, kui ta seda sulle kinnitab. Naised on lihtsalt niimoodi loodud, teistsugustena kui mehed. Ja tegelikult on see meestele igati soodus. Miks? Mõtle järele, sellest saagu sulle kodune ülesanne.
Soovin teile õnne ja armastust.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada