Suhted & seks 1 070 teemat   1 332 postitust foorumis

Lisa vastus

Minul hetkel kindel partner, keda austan ...

Autor: Ottile 16.05.04 15:46

Minul hetkel kindel partner, keda austan ja armastan (minu esimene ise olen 24).
Arusaamatuks jäi mida naised pidasid jõhkraks, keelakat ? Kõige lihtsam on seda jutu sees kysida. Uurides yksteiselt mis kellegile meeldib, kui järgneb krimass no siis tead. Samas on siin see oht, et ta ei tea mis tunne see on (ja pelgab sul lubada seda teha). Ning ei kujuta ette millest ilma jääb. Ole mureta kui sa seda talle ästi teed siis ta tahab seda kindlasti veel. Ok see on psyholoogiline pool...
Praktiline pool on selline, kui te koguaeg yhes asendis seda teete ei kujuta ette kuida te seda aasta otsa olete teind:P. Isiklik kogemus on mul ainult ühe naisega, algul talle väga ei meeldin kui ma teda altpoolt suudlesin ja ta tõmbas mu pea ära. Samas ma ikka vahel tema keha suudeldes puudutasin, mööda minnes tema suudlesin ka genitaale ning mingi peale ta harjus [ning talle akkas meeldima mis ma seal teen :P :) ].
Vaata siin tegelt ilmselt tuleb mäng ka usaldus ja yksteise kehadega harjumine. Kui te võite rahulikult voodis paljalt lebada ja üksteist siltada ja mängida teineteisega. Siis ma arvan, et tal pole keelaka vastu midagi (harjub maingi ajaga). Kui teie seks on on teki al ära võetud riided ja kiirelt teinetise vastu hõõrumine, naine all mees peal siis on muidugi raskem ja peab leidma taktitunnet et asja muuta. Alati pea meeles, Et selliseid asju peab proovima vaikselt ja ettevaatlikult(taktitundeliselt). Sulle võib tunduda, et teisele meeldib, kuid temal võib olla ebameeldiv. Sellepärast võib ka vaikselt uurida peale vahekorda, et mis emotsioonid tekkisid. Niimodi arutades ja üksteist tundma õppides võib asju vaikselt proovida. Eks vahel ikka kogematta tehakse teineteisele haiget, pea asi, et see pole robustne ja jõuga siis õpitakse vigadest ja neid enam ei juhtu. Paraneb sekselu kvaliteet, ning teie enda suhegi.

Omast kogemusest võin öelda, et on ikka vahel mingites imelikes asendites yksteisele haiget tehtu kogemata ja enam neid väga ei praktiseeri. Kui jagub mõistvat suhtumist ja rahulikku meelt mitte rabistada siis võimalusi on tohutult oma kallimale rõõmu teha.

Rõhutan veel rahulikult ja ettevaatlikult sest tegemist on väga õrnade kohtadega, kiirustamine on siin alati kahjuks. Ja kui midagi esmakordselt proovid võid kysida kohe et kuida parneril on, et ega valus ei ole või midagi kui meeldib siis võid eksperimenteerida edasi kui ei meeldi jätke katki(osade pratnerite puhul muidugi ei tule kõne allagi sellisest asjast rääkimine kahjuks) . Mingi aja pärast võib jälle midagi uut ju proovida. Kui alustad eksperimenteerimisega ning leiad mõne väga mõnusa koha siis ei tahag enam oma otsinguid pooleli jätta ;) Mina isiklikult olen alati oma tydruksõbraga nendel teemadel vabalt rääkin ning uurin et kuida ja mis ... (e on tekkind tugev usaldus (ta teab lausa sygaval hinges et ma ei teeks talle kunagi meelega haiget)

Samas olen kogenud et teinekord tahadki lihtsalt panna!!! Ei midagi muud ei mingit keerulist värkki, et taha ja maha, ning kõik. Teinekord lihtsalt vedeleks tunde armasmaga voodis ja silitaks teda ja sööks viinamarju ning vaikselt lobisedes ja hullates veedaks aega:) Ja vahel siis seksiks.mingi aja tagant kui kirg juba väga yles köetud.

Lõpetuseks oma pikale mulale ytlen seda... : naised on täpselt samasugused nagui mehed tydinevad yhest asendist. Nad lihtsalkt ei taha seda tunnistada, kui vajutada õigetele nuppudel siis tulevad nad sinuga kaasa sellele võrratule teekonnale ega kahetse et tulid :)

Tekst sai kyl väga pikk saamas, sai vist teemat iga kandi pealt veidi puudutatud :P mõistvat suhtumist rahvas see on meie elu alus, jõuga ei tee midagi (jõuga võib ainult sydamied purtustada)Sam.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada