Suhted & seks 1 070 teemat   1 332 postitust foorumis

Lisa vastus

Kessu, mul on hea meel, et sa mulle vastasid. ...

Autor: to:Kessu 31.01.04 14:33

Kessu, mul on hea meel, et sa mulle vastasid. Ruttan kohe ka vastama.
Noorena mõtlesin minagi alati kõike kogu elu peale ette ja lükkasin kõrvale kõik, mis sellesse plaani ei sobinud. Oma praeguse elukogemuse juures julgen juba öelda: ka pika valimise peale leitud, igati õiges vanuses ja ka muidu parim mees võib tahta sind ühel päeval ikkagi noorema vastu välja vahetada. Olen seda kõrvalt näinud lugematuid kordi. Või - mis veelgi koledam - lihtsalt su kõrvalt ära kaduda. Igavikku nimelt. Mehed kuluvad ja põlevad kiiremini. Ja mida siis peale hakata?
Minu jutu mõte oleks järgmine: ära püüa kõike elu lõpuni paika panna. Ära murra pead probleemi kallal, mis juhtub 10 aasta pärast. Kui leiad täna 5 või 7 aastat noorema mehe (10 aastat sinust noorem ehk 23ne on igal juhul veel liiga ebaküps), kellele sa praegu suudad igas mõttes alt üles vaadata, siis haara temast kinni. Elu on uskumatult lühike ja ei tasu tal lasta asjata mööda minna. Kui aga kardad, et mees hiljem hakkab vanustevahet tunnetama, siis on sul tuhat vahendit, et temast mitte vanem välja paista ja ka hingeliselt mitte vananeda. Usu mind, sest ma tean, mida ma räägin, osaliselt isiklikest, osaliselt teiste kogemustest.
Aga kui mees lõpuks ikkagi tahab ära minna, siis mingu pealegi. Sinule jäävad ju alles need ilusad puhta õnne aastad, mis muidu või-olla oleksid kulunud asjatutes ootustes või pettumustes. Ma ei propageeri mõtlematut viskumist ühest suhtest teise, olen sellest kaugel. Elu ja noorus aga antakse meile kõigile vaid üks kord.
Sulle südamest peatset armastuse leidmist soovides.
Mari

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada