Suhted & seks 1 070 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

Panin vallaliste meeste endale tagavaraks ...

Autor: Kessu 31.01.04 09:13

Panin vallaliste meeste endale tagavaraks hoidmise ette küll naerumärgi, aga see vist ei mõjunud. Ega sa ometi tõsimeeles ei arva, et kusagil kogunevad kokku need ihaldusväärsed vallalised mehed, kelle leidmiseks oleks vaja vaid selle koha koordinaadid teada saada? Kahjuks on nii, et elu on võitlus ja igaüks võitleb siin oma õnneraasukese eest. Mina olen juba selles vanuses, et ma sulle konkurentsi ei paku ja võin vist juba ka julge olla oma mehe pärast. Nooremad naised aga peavad kahjuks pidevalt hoolt kandma selle eest, et nende abielu püsiks värske ja kindel ja et mees ei ihkaks mujale. Kuigi mõni mees lihtsalt jääb jahimeheks niikaua, kui enam Viagra ka ei aita.
Veel üks mõttetera: kunagi ei maksaks ei avalikult ega mõttes nimetada litsiks või mistahes nimedega naist, kes on su mehe üle löönud. Elu näitab, et õige pea oled ise samas rollis, endale uut elukaaslast otsimas, ja ega sa ju ei pea siis isennast ühegi nii koleda nime vääriliseks - ja muidugi ei ole sa seda ka tõesti. Lihtsalt tavaline naine. Mis teha, elu on selline. Kessuke, ma saan sinust kõige südamega aru, aga usu - elul on oma reeglid.
On veel üks võimalus - leia endale endast tüki maad noorem ja vallaline mees. Muidugi õnnestub selline liit vaid siis, kui sind ennast vanusevahe häirima ei hakka, teiste arvamusele seevastiu võid rahumeeli n-ö sülitada. Hoia aga eemale üksikemade ainsatest poegadest, sest 99% juhtudest sa ei suuda iial võistelda nende üle mõistuse käiva agressiivse ja omakasuüpüüdliku kiindumusega oma poegadesse.
Ütlen sulle ka kiidusõnad igati õige vastuse eest m33-le. Ühinen sinuga täiesti.
Soovin sulle õnmne ja edu.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada