Stress 870 teemat   1 161 postitust foorumis

Lisa vastus

võõrutus AD-st

Autor: D 09.11.11 20:13

Kas kellelgi veel sarnast: tarvitasin Citaleci u 8 kuud, tundsin end sel ajal üle pika aja TÕSISELT HÄSTI/RAHULIKULT, samas natuke ootasin, millal saaksin hakata ravimikuuri lõpetama, lootuses, et suudaksin end hästi tunda ka ilma abivahenditeta. Paar nädalat tasapisi võõrutamist, viimased kolm-neli päeva aga enesetunne nii halb, sest pea käib jubedalt ringi, tunne on nagu hõljuksin oma päevad lihtsalt mööda. Kas see võib olla võõrutusnäht ja kui siis kaua see niiviisi kesta võib? Tänu sellele hakkab taas tekkima ärevus, mõtted, et kaua ma nii edasi jõuan, see segab mu tööd ning igapäevatoimetusi?! Kohe mitte üldse ei taha langeda taas Citaleci eelsesse ellu...
PS! Vererõhuga kombes.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Eve   10.11.11 12:44

Väga tõenäoliselt on see AD ärajäämanäht...ise võõrutasin end Paroxetinist paar kuud....iga päev pool, siis mingiltmaalt ülepäeva pool (siis oli nii, et see päev kui üldse ei võtnud polnud väga viga, sest eelm.päeva kogus mõjus veel....aga järgmine päev oli jälle megapaha olla - pea käis ringi, iiveldas, iga natukese aja tagant pidin pissile minema, sundliigutused tekkisid-lõua liigutamine).....jube aeg oli

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Inimene   19.03.12 15:13

Ei tasu jah päeva pealt maha jätta endal tõmbas korraliku paanika peale ,kui kuur läbi sai lendasin nagu lennuk arstile tagasi. Jupi haaval jah väiksemaid doose võtma. Iseenesest siis saab ka selle teada ,kas pead neid elulõpuni võtma või mitte. Sest ,kui su rõõmuseerumit tootev nääre normaalselt ise funktsioneerima ei jää siis pead neid tablakaid edasi laskma ,et hea olla oleks

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada