Stress 997 teemat   1 330 postitust foorumis

Lisa vastus

unetu

Autor: unetu 14.02.12 16:28

Tervist .

Vahepeal oli unega kõik täielikult korras , läksin magama ja jäin ka . Hommikul ülesse ja hea välja puhanud tunne oli . Kuid nüüd asi jälle käest ära läinud . Lapsest saati muidu magama jäämisega probleeme. Koguaeg on pea mõteid täis ja see ei lase lihtsalt uinuda .

Kas keegi oskaks soovitada midagi , mis aitaks asja parandada . Olen kuulnud, et on olemas mingisugused nipid , mida õpides saa oskad magama minnes end välja lülitada, et ei peaks mõtlema hakkama . Olen ka ise proovinud nimelt, et lähen pikali ja keskendun magamisele ja on asjast kasu olnud aga nüüd asi liialt hulluks läinud ... enam lihtsalt ei suuda kuidagi seda endasse süvedada . Pidev mõtlemine elu üle et mis saab jne. Ei ole kunagi tarvitanud rohtusid või mingeid ravimtaimi kuna isiklikult endal selliste asjade vastu foobia, kardan rohkem et need teevad mu elu hullemaks või teevad mulle liiga . Joon õhtuti tavaliselt teed , mis on mind ka aidanud . Kuid nüüd ei ... Kõik on lihtsalt nii rahutu . Eriti viimase pooleteist nädala jooksul olen oma une reziimi eriti tuksi keeranud, päeval magan , öösel üleval siis jälle ei taha päeval magama minna ning kui lähen siis magan vahest mõned tunnid või natuke rohkem ja jälle üleval .

Ei tea mida teha ?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: vanamoor   15.02.12 13:06

mitte magamisele keskenduda ei tule vaid lõdvestuda....alates varvastest kõik kohad järjest lõdvestada...magamisele keskendumine segabki uinumist

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada