Stress 1 001 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

Stress

Autor: Tiina 18.07.17 20:15

Tere. Mu nimi on Tiina olen 25.aastane. Mul on üks küsimus ning loodan siit sellele vastust saada.
Selle aasta alguses diagnoositi mul ärevushäired ja depresioon. Tunnusteks on mul vasaku käe värin (hullema hoo puhul, värisevad ka parem käsi ja jalad) ja nutuhood kui mul on stress. Neuroloogi juures käies sain ma värinate vastu rohtu klonasepaam (2mg), mida võtan 1/4 õhtul ja hoogude puhul diazepam. MRT uuringut peaajust tehes selgus järgnev:
Koljuluud on paksudm eriti frontaalsel d>s - hyperostosis frontalis interna tüüpi, kusjuures vasakul jälgitav lokaalne sügav defekt, mis näib olevat põhjustatud vaskulaarsest, tõenäol. venoossest struktuurist. Ajuvatsakeste suurus, kuju ja asetus ning kortikaalvagude ja ekstratserebraalsete
liikvoriruumide konfiguratsioon oluliselt ealisest normist ei erine. Ajukoes kindlalt patoloogiliseks
hinnatavat MR signaali muutust ei tähelda.
Pärast seda hakkasin ma käima neuropsühholoogi juures, et saada abi. Arst soovitas mul pöörduda ka perearsti poole, et saada antidepressanti. Seda võtan ma igal hommikul peale söömist.
Kuid kuna mu neuropsühholoog on ära, siis ma loodan, et saan siit oma probleemile vastuse. On hakanud esinema hood, mille lõpus olen ma segaduses. Hoode alguses hakkan ma käituma ja rääkima nagu 6.aastane. Hoog lõppeb sellega , et ei suuda momendiks rääkida ja ei saa enda ümber toimuvast aru. Tavaliselt kestab see lõppfaas mul pool kuni minut, kuid on esinenud ka hetk, kus on see kestnud mul 5 minutit. Kas keegi oskab soovitada, mis võiks mul selle põhjuseks olla või kelle poole peaks ma pöörduma?
Tänan

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Triin   24.07.17 11:36

Tere!

Kui soovite kliinik.ee keskkonnas arsti vastust, siis palun pöörduge konkreetse arsti poole. Arstide nimekirja näeb siit: https://www.kliinik.ee/noustamine

Parimate soovidega
Triin Ä.
kliinik.ee vanemtoimetaja

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada