Stress 1 001 teemat   1 336 postitust foorumis

Lisa vastus

paanikahood

Autor: marja 06.02.10 20:33

tervist, mul selline kysimus, et aeg ajalt esineb paanikahooge, nimelt mul alateadvuses selline vark, et kardan et pean kogu aeg minema wc-sse ja alatedvusest seda asja raske valja ravida, kuna depressioonisrt olen yle saanud ja sydame pekslemist enam ei esine. kas on voimalik, et hypnoosi abil saab sellest alatedvuse kiiksust lahti, sest see hairib mind veel 24- 7.
ette tanades

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: soovitus   06.02.10 20:34

Hakka tegelema joogaga. Saa d oma murest lahti.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: riine   15.12.10 01:09

olen paanikahäirega elanud juba 4 aastat on ka joogat proovitud aga abi ei leidnud ja ka need hood nii ära tüüdanud,ainult pannakse antitebrekaid peale ja see on ka kõik.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: tirts   28.12.12 00:33

kui ,peab poodi või kuskile sõitma ja käma palju.olen närviline ja tahan pidevalt wc minna,ning öösiti käin ka wc.magan pahasti,kuigi tarvitan unerohtu.tihti olen närviline ja paanikas.vahest pole viga midagi,ise arvan,et see on seotud mu minevikuga.õhtul,kui magama lähen jätan väikse tule põlema,sest kardan pimedust,olen seda koguaeg kartnud,juba lapsest peale.nüüd olen,ise juba kahe lapselapse vanaema ja kardan ikka veel pimedust.ööseks võtan unerohtu-somnolsi,sellel pidi olema sama toime,mis imovanil.nii mulle abteekist öeldi,ainult odavam.kuigi imovaniga magasin hommikuni,aga sellega mitte,olen öö jooksul mittu korda üleval.kui oskate mulle öelda,milline rohi neist parem on,hakkan hiljem seda kasutama. soovin teile kõikke head.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: to tirts   03.01.13 11:19

Sa ju ise kirjutad, et imovane mõjus sulle paremini — järelikult siis seda võtagi.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada