Stress 3 584 teemat   4 334 postitust foorumis

Lisa vastus

öösiti ei saa magada

Autor: unetu 06.02.10 20:37

Kaaskannatajad ja lihtsalt head inimesed, äkki suudate mõnda head nõuannet jagada:
Viimased paar nädalat on mu elus olnud põrgu... Olen 23a mees. Kuu aega tagasi jooksis mul peas kõik kokku. Olin tüdrukuga selle ajani koos olnud 4 aastat. Järsku tundsin, et asi pole enam õige ja vajan aega, et endas selgusele jõuda, et kui väga ma temast hoolin. Olimegi kuua ega lahus, tüdruk pidi sel ajal hulluks minema südamevalust, ta armastas mind rohkem kui oma elu... Selle aja jooksul aga sain hakkam elu kõige suurema lollusega...petsin teda. Kuidas ma seda teha võisin.... Alles siis sain aru, kui väga ma teda armastan, rohkem kui oma elu...
Olin nõus temaga jätkama, aga tema oli vahepeal teada saanud minu eksimusest... ja ütles et ei suuda minuga enam edasi elada.
Peale seda paar nädalat elan kui teises maailmas. Öösiti ei saa magada, kõigepelat ei jää magama, siis magan kuni 4h ja olen ülejäänud aja ärkvel. Muust ma mõelda ei suuda, kui temast, isegi töö juures ei suuda keskenduda.
Olen temaga rääkinud ja ta ütles, et tal läheb aega vaja, et jõuda järeldusele, kas ta suudab selle mõttega ja koos minuga edasi elada... Aga puhtalt mõte sellest, et pean ilma temata elama ajab mu hauda...
Kogu elu on peapeal, kaal langeb, peas vasardab, nii suur masendus on peal, et kohe hirmus. öösiti ei saa ka magada- juvitav, kaua niimoodi vastu peab?
Kas keegi oskab soovitada tegevusi, kuidas mõtteid mujale suunata? Kuidas saaks öösiti une tagasi et välja puhata? Ning kuidas oma keskendumisvõime tagasi saada?
Hetkel liiguvad mõtted ikka äärmusest äärmusesse....
Palun andke mõned nõuanded!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: unetule   06.02.10 20:38

Sinu häda positiivne pool on see, et julgesid tulla siia abi järgi. Ära sulgu enesesse. Sinu olukord on siiski momendil keeruline. Suhted on väga individuaalne ja hell teema, aga kui sa loodad nende parandamisse, pead kindlasti mingigi tasakaalu saavutama ja säilitama eneses positiivse.
Kui sa pole kasutanud ravimtaimi, siis peaksid sulle alguses päris hästi mõjuma rahustavad ravimtaimepreparaadid, väga head on lõõgastavad hingamisharjutused ja tegelemine joogaga. Ma tean, et on raske, aga katsu saavutada mingigi positiivsus, sest positiivne tõmbab positiivset.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: unetu   06.02.10 20:38

Tnx, et keegi võttis vaevaks midagi soovitada...
Kui keegi oskaks soovitada midagi head ravimtaimede maailmast, mis aitab uinuda ja mis mõjuks lihtsalt rahustavalt? Ise ei oska muud midagi välja pakkuda kui nt piparmündi või melissi tee.... mõtlen ma õiges suunas.
Eile hankisin palderjani kapsleid, äkki on abiks...
Eilne öö magasin võrreldes eelmistega üllatavalt hästi...kas oli see nüüd palderjanist või sellest, et õnnestus õhtu veeta endise tüdrukuga ühes seltskonnas.
Üritan kogu aeg positiivselt mõelda ja sisendada endale, et teen kõik hetkel selleks, et asi saaks sobiva lahenduse. Aga väga raske on nii järjepidevalt postiivne olla, sest aeg-ajalt kuulen sõpradelt signaale, et extüdruk arvatavasti ei suuda minuga jätkata. Samas ise ta teinekord annaks nagu vastupidiseid signaale... kogu see värk lihtsalt ei taga kogu aeg positiivset mõtlemist... Lihtsalt väga raske on hetkel ja kõige hullem on see, et ei suuda tööle keskenduda, absoluutselt ei suuda kohe...

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: unetule   06.02.10 20:38

Küsi apteegist ka infot, minu arvates oli üks viimaseid häid ravimtaimeunerohi (eesti oma) UNISIN sry, kui on väike täheline eksimus. On hea, et oled praeguseski vormis. Kui said palderjanist abi, peakse see Unisin sindka aitama. Kui tunned siiski olukorda kontrolli alt väljumas, võid kasutada ka eelmise nõuannet.
Mul on sinu pärast hea meel, et siiski oled teel positiivsuse poole. Muidugi on väga hea jooga, see taltsutab igas vanuses jnimese mõtteid ja õpetab juhtima oma energiat ja sellega koos oma mõtteid. Jooga võtab aga natuke rohkem aega tasakaalu leidmiseks.
Igatahes sa tegutsed õiges suunas. Arutle julgesti!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: unetule   06.02.10 20:38

http://www.valioravinto.fi/tuotteet/unisin.shtml

Unisin ei ole Eesti ravim, soovitajad võiksid olla akuraatsemad. Ja sinu probleemi puhul see küll ei aita, olen ise proovinud seda sinu omast palju tühisemate erutusseisundite puhul ega pole saanud mingit abi.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: r   20.02.10 21:59

Olen unetusega maadelnud ja võin ka öelda, et loodusravi on liiga mahe. See ei aita. Las perearst kirjutab sulle välja kangemat unerohtu.
Minu unetusel on teadmata põhjused. Käisin TÜ kliinikumis uneravil ja ei saanudki teada, mis mul viga on.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Nancyhal   12.08.20 05:40

ВЈ10 vs. ВЈ1,000 Takeaway

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Lennasah   15.08.20 01:24

Me and The Hon'ble MLA ofAmguriআমগুৰি সমষ্টি বিধায়ক আৰু মইগোৱালপাৰাৰ জীয়ৰী at Amguri

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Ashleyfum   15.08.20 11:42

Lele Pons' movie is worse than you can imagine

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: KathiJeaky   16.08.20 11:48

MI RUTINA DE MAQUILLAJE PARA EL VERANOLESSLIE POLINESIA MUSAS LOS POLINESIOS

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Pennymep   20.08.20 00:02

1350Nm i 367km/h na Nakedzie? Lotnicza turbina gazowa w motocyklu pod lupД… - analiza MTT420RR Y2K

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Berniceflalk   20.08.20 12:24

ФИНАЛ СДЕЛАЛ SUBARU WRX STI, КАК В РЕАЛЬНОЙ ЖИЗНИ И ПРОШЁЛ ИГРУ (ПРОХОЖДЕНИЕ NFS 2015 #22)

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: KarenCom   21.08.20 15:10

Tesla Model 3 PerformancePor Esto es el Mejor Coche Electrico

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Tashaplaic   22.08.20 00:15

ALMOÇO COM 3 INGREDIENTES POR ESSA VOCÊ NÃO ESPERAVA

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Edithnip   22.08.20 14:47

Types Of People In ParkYogesh Kathuria

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: AndreaWar   22.08.20 21:35

JK ROWLING : attention, vous serez déçus...Dairing Tia

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada