Stress 997 teemat   1 329 postitust foorumis

Lisa vastus

Meeletu raev ja viha

Autor: N51 18.08.10 10:20

Olen aastaid kimpus olnud depressiooniga, pärast paroxetini kasutamist lisandus ärevushäire ja mingi imelik hirmutunne...praeguseks olen AD-de võtmise lõpetanud....võõrutus oli pikaajaline ja väga ebameeldiv (tasakaaluhäired, iiveldus, suur hirmutunne)....praegu on aga probleemiks meeletu vihatunne....selline tunne on, et vihkan kõiki ja kõike...isegi pisiasjad võivad viia märatsemishoogudeni. Vahel tunnen, et oleks automaat, läheks sellega välja ja hakkaks huupi tulistama (automaati mul õnneks pole ja tõenäoliselt ma reaalselt oma soovi täide ei viiks)...kodus hakkan lambist tigetsema, ropult röökima ja asju loopima...tunne on selline, et lähen vihast kohe-kohe lõhki. Ja enesetapu mõtted on ka pidevalt peas - iga päev kavandan oma suitsiidi, et mis veel enne vaja ära teha ja mida kaasa võtan ja kuidas selle läbi viin....selline siis minu lugu. On kellegil veel selliseid nähtusi?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: toomas   28.11.11 14:10

Tere,probleem võib olla ka seestumises ehk langenud inglid kontrollivad su elu,tujusid,meelsust jne.Soovitan palvetada Jeesuse poole ja rääkida talle oma pattudest,rõõmudest ja muredest,seda nimetatakse suhteks Jeesusega ja vaevalt et sa pettud,kui järgid seda soovitust.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: kah deprekas, viha ja elulõpu mõtted..   01.01.12 16:19

ma proovisin täna just, kas see püksirihm ikka kannatab mind..

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: saatusekaaslasele   04.01.12 14:13

kannatas siis või?...ma ise ca aasta tagasi proovisin unetablette koos viinaga, aga ei juhtund midagi...kiirabi käigust ei mäleta midagi, aga ära kah ei surnd.....oleks ikka kilekoti ka pidanud pähe siduma enne uinumist

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada